Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ďaľší noví európski páni

+3
Skorpionwr PL
Guga
tašan
7 posters

Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  tašan 24.02.13 20:58

Ahoj Pan Europeáci. Som Dušan od Žiliny (SK), je tu niekto nablízku? (rady, vozenie, nový známi a táák). No a niečo o mne? Pred 20 rokmi som niečo najazdil (na čom sa vtedy dalo Smějící se ), potom svadba, byt, rodinka a teraz (pred dvoma rokmi) som si konečne doprial a začal som sa opäť hľadať v moto .. Najskôr to bolo Suzuki DR650 no po dvoch mesiacoch som pochopil, že to nebude ono, tak som presedlal na Suzuki V-strom DL1000 - super motka. Ale aj tak som jazdil 98% asfalt (je mi ľúto tak krásne stroje ničiť po hrboch a kameňoch Mrkající ). No a na jeseň začal kamoš vymýšľať s nejakým cestovným turistom (Yamaha FJR, BMW RT, alebo Honda ST) a keďže PE mi padol hneď do oka tak slovo dalo slovo a začala honba na PE. V januári sa to podarilo kamošovi a minulý týždeň mne ST1300 A6 Skákající . Takže sme dvaja noví európski páni od Žiliny Mrkající . Neviem či je ešte voľné na májové stretko (musím to naštudovať, a ešte neviem či pôjdu aj ľadvinky alebo iba sólo Oči v sloup ) a dúfam že naše nové lásky budú v pohode, lebo sme ich kupovali ako mačku vo vreci (prvý krát v živote bez skúšobnej jazdy).
Podľa tých rokov vidíte, že už niečo pamätám, ale ja tvrdím že mám 23 a som v podstate začiatočník (a na PE určite). Poteším sa každej odozve. Zatiaľ Čaf.
No a teraz sa už len teším na nejaké to stretko, kúsok km, kávičku ...

tašan

Počet příspěvků : 38
Registrace od : 24. 02. 13
Bydliště : Žilina

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  Guga 24.02.13 21:17

Tak to je super! Konečně se nám rozroste rodinka Lol!
Předpokládám, že vás Barko "vezme pod křídla" a poví vám, jaká je s námi legrace a budete nám i pak nakloněni Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  Skorpionwr PL 25.02.13 11:00

Ahoj.
Witam Kolegę
Dobrze Wybrałeś ST1300 i 1100 jeżeli nie miała wypadku to nie stwarza żadnych większych problemów .
Opanujesz sprzęt bez żadnych problemów, tylko trzeba pamiętać tytlko o masie motocykla.
Może Dołaczysz na zlot w Polsce. http://www.st1100.fora.pl/aktualnosci-i-linki,4/viii-wiosenne-spotkanie-pan-european-1-5-05-2013-kaszuby,2371.html

Pozdrawiam z Polski.

Skorpionwr PL

Počet příspěvků : 139
Registrace od : 16. 09. 12
Věk : 63
Bydliště : Przasnysz Poland

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  Miky 25.02.13 12:27

tašan napsal:Neviem či je ešte voľné na májové stretko
No tož vitaj medzi nami ! Na májové stretko je místa dost, tak koukejte přijet, ať rozšíříte řady slovenských bratou a sester.
Ďaľší noví európski páni  S4289
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 62
Bydliště : Neuměřice

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  MarcinPL 25.02.13 15:58

Do Ziliny to ja mam blisko Úsměv
I równiez zapraszam na zlot do Polski Úsměv
MarcinPL
MarcinPL

Počet příspěvků : 46
Registrace od : 27. 07. 12
Věk : 53
Bydliště : Dabrowa Gornicza - POLAND

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  oloveter 25.02.13 20:55

Ahojte páni Európy!
Rád by som sa predstavil aj ja, som ten tašanov kámoš, ktorý ho nabláznil na PE, /ale iba trošičku, jeho moc nebolo treba./ Velmi šťastný Pochádzam tiež zo Žilinského kraja, 5 km od malého okresného mesta Bytča. Svoju prvú veľkú motorku som si kúpil na svoje 30-narodky a pár som ich už vystriedal. Nad PE som premýšľal už minulý rok, no a tento rok v januári ma Ježiško vyslyšal Santa a s tašanom sme tej myšlienke dali reálne kontúry. Takže sa veľmi teším, že si urobíme výlet do Česka a spoznáme sa aj osobne. Vo Varnsdorfe mám skvelého kamaráta, čiže budem mať možnosť navštíviť aj jeho. Najväčší gól je, že som na PE ešte nikdy nejazdil a už mi stojí v garáži. Čaká nás, mňa aj tašana jarné prekvapenie. /dúfam, že príjemné/. Som celkom slušne nadržaný. To je zatiaľ všetko. Zdraví Vás Ľuboš alias oloveter !!!

oloveter

Počet příspěvků : 1
Registrace od : 25. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  stevo 26.02.13 19:19

Nazdar páni,

já som tiež čerstvý majiteľ ST 1300 a ked sa podarí na jarné stretko určite prídeme, sme už prihlásení. ST som kupoval v neskorú jesen minulého roku a tiež som s ním išiel prvýkrát z Prahy, čo som mal docela bobky. Ale teraz to už je ok, mám najazdené asi 4.000,-km. Predtým som jazdil Burgman 650,je to dost rozdíl Šokovaný . Teším sa ked sa stretneme a pokecáme o strojoch. Smějící se

Stevo

stevo

Počet příspěvků : 21
Registrace od : 27. 09. 12
Bydliště : Šoporňa

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  tašan 26.02.13 19:56

Tiež som ho bral z ČR, ale v dodávke Plačící, smutný

tašan

Počet příspěvků : 38
Registrace od : 24. 02. 13
Bydliště : Žilina

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  Miky 27.02.13 11:05

Jestli to takhle půjde dál, tak bude za chvíli na jarním srazu víc slovákov než čehůnů ! Velmi šťastný Velmi šťastný
Jen trak dál hoši!!
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 62
Bydliště : Neuměřice

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Ďaľší noví európski páni  Empty Re: Ďaľší noví európski páni

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru