Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontrola kapaliny předních tlumičů

2 posters

Goto down

Kontrola kapaliny předních tlumičů Empty Kontrola kapaliny předních tlumičů

Příspěvek  aron1100 11.03.12 19:40

Ahoj kamarádi ,
Chtěl jsem zkontrolovat před sezonou přední tlumiče , jelikož se mi na podzim zdálo ,že cítím každou díru, a že jich na našich silnicích je!Pročetl jsem snad vše dostupné na internetu , nevím jak nato .Jsou tlumiče kapalinové nebo vzduchové , musí se měnit olej , nebo dopoštět medium , zkrátka jestli máte nějaké zkušenosti a jste ochotni poradit děkuji za každou radu.
Aron Velmi šťastný
aron1100
aron1100

Počet příspěvků : 2
Registrace od : 11. 03. 12
Věk : 60
Bydliště : Bílá Třemešná Czech republic

Návrat nahoru Goto down

Kontrola kapaliny předních tlumičů Empty Re: Kontrola kapaliny předních tlumičů

Příspěvek  Věrka 18.03.12 0:16

aron1100 napsal:Ahoj kamarádi ,
Chtěl jsem zkontrolovat před sezonou přední tlumiče , jelikož se mi na podzim zdálo ,že cítím každou díru, a že jich na našich silnicích je!Pročetl jsem snad vše dostupné na internetu , nevím jak nato .Jsou tlumiče kapalinové nebo vzduchové , musí se měnit olej , nebo dopoštět medium , zkrátka jestli máte nějaké zkušenosti a jste ochotni poradit děkuji za každou radu.
Aron Velmi šťastný

ahojky, tlumiče jsou kapalinové - pokud těsní gufera není třeba to řešit...obecně Honda / tahle / má měkkčí předek - je třeba s tím počítat
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

Kontrola kapaliny předních tlumičů Empty Re: Kontrola kapaliny předních tlumičů

Příspěvek  aron1100 19.03.12 17:00

Ahoj ,
Mám hondu st 1100 z roku 1995. v manuálu jsem vše zjistil . Z vydlí jsem vypustil nějakou "grafitku" jak to bylo černý. Řešil jsem to proto, že jsem měl vidle moc tvrdé.Sehnal jsem od mechanika kolik má být oleje ve vydlích v pravé má být 425ml v levé 385 ml. Gufera snad netečou, to uvidím až vyjedu,zatím jsem to jen propéroval a nic. Snad to bude dobré . Studovat
aron1100
aron1100

Počet příspěvků : 2
Registrace od : 11. 03. 12
Věk : 60
Bydliště : Bílá Třemešná Czech republic

Návrat nahoru Goto down

Kontrola kapaliny předních tlumičů Empty Re: Kontrola kapaliny předních tlumičů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru