Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chladenie + vetrak

5 posters

Goto down

Chladenie + vetrak Empty Chladenie + vetrak

Příspěvek  Andy333 06.07.10 9:27

No,trochu som sa rozbehol z otazkami a dufam že to nebude nikomu vadiť a je to aj lepšie pre buduce "generacie".Riešim otazku,ako je to z chladenim u Pan European 1300,resp. ako často Vam zopina vetrak na chladiči.Ked jazdim svižnejšie,nepočujem ho,no ak idem cez mesto alebo len tak po vedlajšich cestach,necestach,dosť často ho počujem,až priliš často niekedy skoro stale Velmi šťastný ,paličky na displai mam tri,tak ako maju byť a nestupa a ani neklesa,ako je tu u vašich strojoch?Je to normalne počuť ten vetrak skoro stale?V expanznej nadobke mam vody medzi riskami v chladiči neviem ale mam pocit že jej tam je dosť,inač by sa hriala aj na displai.Dik. Skákající

Andy333

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Guga 06.07.10 9:35

Andy333 napsal:No,trochu som sa rozbehol z otazkami a dufam že to nebude nikomu vadiť a je to aj lepšie pre buduce "generacie".Riešim otazku,ako je to z chladenim u Pan European 1300,resp. ako často Vam zopina vetrak na chladiči.Ked jazdim svižnejšie,nepočujem ho,no ak idem cez mesto alebo len tak po vedlajšich cestach,necestach,dosť často ho počujem,až priliš často niekedy skoro stale Velmi šťastný ,paličky na displai mam tri,tak ako maju byť a nestupa a ani neklesa,ako je tu u vašich strojoch?Je to normalne počuť ten vetrak skoro stale?V expanznej nadobke mam vody medzi riskami v chladiči neviem ale mam pocit že jej tam je dosť,inač by sa hriala aj na displai.Dik. Skákající

Já to mám stejně a zatím žádný problém Mrkající
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 47
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Andy333 06.07.10 9:40


Já to mám stejně a zatím žádný problém Mrkající [/quote]
Tak rychlu odpoved som nečakal.Dik za nu,som sa bal že to neni normalne,tak môžem jazdiť pokojne. Velmi šťastný

Andy333

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Maverick 06.07.10 11:07

Na ST 1100 už při koupi jsem měl vypínač na zapnutí ventilátoru.Já sám ho ani nepoužívám pač si to motorka zapíná dle potřeby sama.Ve Francii při kolonách jsem tuto úpravu použil ,tak to jelo pořád a stále se to nezapínalo a nevypínalo a já jsem nemusel až tak řešit teplotu poněvadž to bylo skoro podchlazeny.Obrovskou nevýhodou aspoň u ST1100 bylo to ze po celou dobu mě šel dost horký vzduch přímo do rozkroku tak jsem se pěkně vařil.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Andy333 06.07.10 20:40

Maverick napsal:Na ST 1100 už při koupi jsem měl vypínač na zapnutí ventilátoru.Já sám ho ani nepoužívám pač si to motorka zapíná dle potřeby sama.Ve Francii při kolonách jsem tuto úpravu použil ,tak to jelo pořád a stále se to nezapínalo a nevypínalo a já jsem nemusel až tak řešit teplotu poněvadž to bylo skoro podchlazeny.Obrovskou nevýhodou aspoň u ST1100 bylo to ze po celou dobu mě šel dost horký vzduch přímo do rozkroku tak jsem se pěkně vařil.

JJ,presne to je aj u ST 1300,aspon môjho ročniku.Ten ventilator rozprudi horuci vzduch a potom to ide na rozkrok,no som hlavne rad že to neni zavada lebo v tych teplach je to niekedy až neznesitelne.No čo človek neurobi pre svoju druhu lasku,nevydržim? Velmi šťastný

Andy333

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Cami 28.07.10 0:00

Andy333 napsal:
Maverick napsal:Na ST 1100 už při koupi jsem měl vypínač na zapnutí ventilátoru.Já sám ho ani nepoužívám pač si to motorka zapíná dle potřeby sama.Ve Francii při kolonách jsem tuto úpravu použil ,tak to jelo pořád a stále se to nezapínalo a nevypínalo a já jsem nemusel až tak řešit teplotu poněvadž to bylo skoro podchlazeny.Obrovskou nevýhodou aspoň u ST1100 bylo to ze po celou dobu mě šel dost horký vzduch přímo do rozkroku tak jsem se pěkně vařil.

JJ,presne to je aj u ST 1300,aspon môjho ročniku.Ten ventilator rozprudi horuci vzduch a potom to ide na rozkrok,no som hlavne rad že to neni zavada lebo v tych teplach je to niekedy až neznesitelne.No čo človek neurobi pre svoju druhu lasku,nevydržim? Velmi šťastný
Andy333 od toho tady fórum je ať ti kolegové poradí ze své zkušenosti a moudrosti a pokud se jedná o to že Vám to větrák fouká přímo do rozkroku,tak jedna dobrá rada,hlídejte si vejce ať je nemáte na tvrdo Lol!
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 49
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Guga 28.07.10 7:39

Cami napsal:
Andy333 napsal:
Maverick napsal:Na ST 1100 už při koupi ...mě šel dost horký vzduch přímo do rozkroku tak jsem se pěkně vařil.

JJ,presne to je aj u ST 1300,aspon môjho ročniku.Ten ventilator rozprudi horuci vzduch a potom to ide na rozkrok,no som hlavne rad že to neni zavada .No čo človek neurobi pre svoju druhu lasku,nevydržim? Velmi šťastný

Andy333 od toho tady fórum je ať ti kolegové poradí ze své zkušenosti a moudrosti a pokud se jedná o to že Vám to větrák fouká přímo do rozkroku,tak jedna dobrá rada,hlídejte si vejce ať je nemáte na tvrdo Lol!

Jsem zvědavej, s čím přijde Cami, až se mu ta jeho trtulka rozsype - teda né že bych mu to přál! Nejhorší ale je, že on vážně uvažuje o tom GTL šestnáctkovým Poškrábat se Velmi šťastný
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 47
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Cami 28.07.10 11:57

guga napsal:
Cami napsal:
Andy333 napsal:
Maverick napsal:Na ST 1100 už při koupi ...mě šel dost horký vzduch přímo do rozkroku tak jsem se pěkně vařil.

JJ,presne to je aj u ST 1300,aspon môjho ročniku.Ten ventilator rozprudi horuci vzduch a potom to ide na rozkrok,no som hlavne rad že to neni zavada .No čo človek neurobi pre svoju druhu lasku,nevydržim? Velmi šťastný

Andy333 od toho tady fórum je ať ti kolegové poradí ze své zkušenosti a moudrosti a pokud se jedná o to že Vám to větrák fouká přímo do rozkroku,tak jedna dobrá rada,hlídejte si vejce ať je nemáte na tvrdo Lol!

Jsem zvědavej, s čím přijde Cami, až se mu ta jeho trtulka rozsype - teda né že bych mu to přál! Nejhorší ale je, že on vážně uvažuje o tom GTL šestnáctkovým Poškrábat se Velmi šťastný
Až se my rozsype tak ji budu muset rozprodat na díly jelikož nebude na opravu a o novém GTL jak říkám zaprodám duši,nebo prodám cokoli co nepotřebuji abych ho měl Velmi šťastný
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 49
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Guga 28.07.10 13:05

[quote="Cami"][quote="guga"][quote="Cami"]
Andy333 napsal:[quote="M... abych ho měl Velmi šťastný

Obraťte ho už někdo na správnou víru!!! Smějící se Smějící se Smějící se
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 47
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty CHLAZENÍ-KOLIK CHLADICÍ KAPALINY DO ST1100

Příspěvek  lavon 31.10.12 18:18

Je tu nějak mrtvo,tak ať se už tady něco děje.Vypustil vodu a vešlo se jen něco přes dva litry i s nádobkou-ze které to jinak nedostal,než odsáním!I při vypouštění nastartoval a nevycůcla se,ani pak při nalévání hladina nové kapaliny v ní se nehnula.Sehnal jen ředěnou kapalinu a po zkušenosti z minula,kde mi praskla mrazem příruba-přišel o garáž a parkuji na chalupě,tak se ptám je to normální?Co třeba Bob nato?
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 57
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Guga 03.11.12 17:32

lavon napsal:Je tu nějak mrtvo,tak ať se už tady něco děje.Vypustil vodu a vešlo se jen něco přes dva litry i s nádobkou-ze které to jinak nedostal,než odsáním!I při vypouštění nastartoval a nevycůcla se,ani pak při nalévání hladina nové kapaliny v ní se nehnula.Sehnal jen ředěnou kapalinu a po zkušenosti z minula,kde mi praskla mrazem příruba-přišel o garáž a parkuji na chalupě,tak se ptám je to normální?Co třeba Bob nato?

Naposledy tu bylo živo, když si mě pan Venda dobíral Smějící se Lol!
Fota na našich ofiko stránkách taky nejsou. Ještěže se nás bratři Poláci nevy*rali a něco málo přihodili! Teda resp hodili to ho tolik, že by se jeden měl stydět Poškrábat se
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 47
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty CHLADÍCÍ KAPALINY V ST1100 JE 3 L!

Příspěvek  lavon 26.11.12 23:18

Hlásí už mrazy,tak dnes nakonec vypustil na chladiči litr za běhu motoru.Po vypnutí zapalování až po chvíli uslyšel jak se z nádržky konečně začalo samo odsávat,tak rychle dolil novou zbývající kapalinu a hotovo! Díky
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 57
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Chladenie + vetrak Empty Re: Chladenie + vetrak

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru