Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

+12
lavon
Miky
breta
Jarka JJ.
reverend66
bob
ZIP
JUROPE1608
olga baronová
Guga
Cami
Maverick
16 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 07.09.11 18:28

My - od nás z jihu, jedeme zkratkou zkratkou přes několik mnoho motokrámů Velmi šťastný Vyjíždíme už ráno v pátek, takže se snad do večera ukážeme Lol! Kdyby se chtěl někdo cestou přidat, tak samozřejmě nemáme problém a rádi ho uvítáme Díky
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  olga baronová 09.09.11 9:00

[quote="Guga"]My - od nás z jihu, jedeme zkratkou zkratkou přes několik mnoho motokrámů Velmi šťastný Vyjíždíme už ráno v pátek, takže se snad do večera ukážeme Lol! Kdyby se chtěl někdo cestou přidat, tak samozřejmě nemáme problém a rádi ho uvítáme Díky [/qu


Kamil by měl vyjet asi po obědě uvidím jak ho zbalím -))))Hlavně at neprší a není zima-)))))))))))Už se to blíží-) Díky Velmi šťastný
olga baronová
olga baronová

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 26. 07. 11
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Miky 09.09.11 12:09

Guga napsal:Kdyby se chtěl někdo cestou přidat, tak samozřejmě nemáme problém a rádi ho uvítáme Díky

Gugo, máte nějaký časový harmonogram? V kolik to tak odhaduješ že by jste mohli bejt v tý Vrbovce? (Předpokládám že se tam jedete juknout do krámu) Pokud by nám to časově vycházelo ( bo musím ještě v pátek do roboty) tak by jsme se tam k vám přidali. Šipka
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 62
Bydliště : Neuměřice

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 09.09.11 16:28

Miky napsal:
Guga napsal:Kdyby se chtěl někdo cestou přidat, tak samozřejmě nemáme problém a rádi ho uvítáme Díky

Gugo, máte nějaký časový harmonogram? V kolik to tak odhaduješ že by jste mohli bejt v tý Vrbovce? (Předpokládám že se tam jedete juknout do krámu) Pokud by nám to časově vycházelo ( bo musím ještě v pátek do roboty) tak by jsme se tam k vám přidali. Šipka

Ahoj Miky.
Trefil jsi to přesně! Díky Opravdu jedeme i do Vrbovky Mrkající Ani jeden z nás dvou tam ještě nebyl.
Počítám, že tam budeme kolem poledního, možná už v 11hod. Záleží na tom, v kolik ráno vyrazíme a jaký bude provoz.?! Poškrábat se Když tak písni SMS na 724 228 445 - na toto číslo jde totiž jen psát!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 09.09.11 16:30

olga baronová napsal:
Kamil by měl vyjet asi po obědě uvidím jak ho zbalím -))))Hlavně at neprší a není zima-)))))))))))Už se to blíží-) Díky Velmi šťastný

No, abych pravdu řekl, tak já už taky stříhám metr! Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  olga baronová 10.09.11 8:50

Guga napsal:
olga baronová napsal:
Kamil by měl vyjet asi po obědě uvidím jak ho zbalím -))))Hlavně at neprší a není zima-)))))))))))Už se to blíží-) Díky Velmi šťastný

No, abych pravdu řekl, tak já už taky stříhám metr! Lol!



Jo ten se taky těší že vůbec dostal na tak krátkou chvíli volno -)myslím si že je o den dřív-) Smějící se Smějící se
olga baronová
olga baronová

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 26. 07. 11
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Miky 10.09.11 19:35

Guga napsal:Počítám, že tam budeme kolem poledního, možná už v 11hod.

Hmmm Smutný tak to je smůla, v tuto dobu budu ještě zcela určitě v rachotě. Takže na nás nečekejte a uvidíme se holt až na místě.
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 62
Bydliště : Neuměřice

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Kdo pojede na 8.setkání

Příspěvek  lavon 11.09.11 18:14

JÁ BYCH MĚL MÍT SPRÁVNĚ PŮLNOC PO NOČNÍ AŽ KOLEM BUDETE PROJÍŽDĚT.POKUD BYCH MĚL CESTOVNÍ HOREČKU A NEDAŘILO SE,TAK BYCH SE PŘIDAL,ALE SPÍŠ POJEDU ZKRATKOU PŘES ČESKÝ ŠTERNBERK A DOHNAL BYCH VÁS U KUTNÉ HORY.UVIDÍM NA POSLEDNÍ CHVÍLI,AŽ BUDETE V SEDLČANECH DEJTE VĚDĚT A JÁ POVÍM JAK JSEM NA TOM.UBYTOVÁNÍ MÁM ZAJIŠTĚNÉ!
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 11.09.11 19:14

lavon napsal:JÁ BYCH MĚL MÍT SPRÁVNĚ PŮLNOC PO NOČNÍ AŽ KOLEM BUDETE PROJÍŽDĚT.POKUD BYCH MĚL CESTOVNÍ HOREČKU A NEDAŘILO SE,TAK BYCH SE PŘIDAL,ALE SPÍŠ POJEDU ZKRATKOU PŘES ČESKÝ ŠTERNBERK A DOHNAL BYCH VÁS U KUTNÉ HORY.UVIDÍM NA POSLEDNÍ CHVÍLI,AŽ BUDETE V SEDLČANECH DEJTE VĚDĚT A JÁ POVÍM JAK JSEM NA TOM.UBYTOVÁNÍ MÁM ZAJIŠTĚNÉ!

Dobře Mrkající
Snad nebude lejt, to bychom asi jeli rovnou vstříc k Hliníkovi a dál... Skákající
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty TY JEDEŠ KUDY A KOLIK

Příspěvek  lavon 12.09.11 17:23

bob napsal:Jo jo už mám taky pokoj rezervovaný a nejspíše zase přijedu sám.
V kolik jedeš a kudy,připojím se!
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Barko 13.09.11 7:54

Halóóó halóóó, je problém s ubytovaním. Nakoľko som nevedel či pôjdem a kedy pôjdem snažil som sa objednať si ubytko pre 2 ks a bolo mi oznámené že FULL Zlý, rozzuřený . Takže ak by niekto zrušil účasť alebo by vedel o nejakom riešení s ubytovaním dajte vedieť. Ja som chcel ísť už vo štvrtok ráno a pojazdiť si do piatku trocha krajinu nakoľko my na SK vo štvrtok nerobíme a piatok ja nerobím, takže máme s Kajou 4 dni možnosť sedlať 110 koníkov a škoda je to nevyužiť.
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Maverick 13.09.11 8:33

Barko napsal:Halóóó halóóó, je problém s ubytovaním. Nakoľko som nevedel či pôjdem a kedy pôjdem snažil som sa objednať si ubytko pre 2 ks a bolo mi oznámené že FULL Zlý, rozzuřený . Takže ak by niekto zrušil účasť alebo by vedel o nejakom riešení s ubytovaním dajte vedieť. Ja som chcel ísť už vo štvrtok ráno a pojazdiť si do piatku trocha krajinu nakoľko my na SK vo štvrtok nerobíme a piatok ja nerobím, takže máme s Kajou 4 dni možnosť sedlať 110 koníkov a škoda je to nevyužiť.

Bohuzel opravdu je to full,ale je tam moznost chatek.Jinak jsem volal Frantovi a on jeste jedna s majitelem o nejakem reseni.Jakmile budu vice vedet tak to sem hodim.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Maverick 13.09.11 8:45

Maverick napsal:
Barko napsal:Halóóó halóóó, je problém s ubytovaním. Nakoľko som nevedel či pôjdem a kedy pôjdem snažil som sa objednať si ubytko pre 2 ks a bolo mi oznámené že FULL Zlý, rozzuřený . Takže ak by niekto zrušil účasť alebo by vedel o nejakom riešení s ubytovaním dajte vedieť. Ja som chcel ísť už vo štvrtok ráno a pojazdiť si do piatku trocha krajinu nakoľko my na SK vo štvrtok nerobíme a piatok ja nerobím, takže máme s Kajou 4 dni možnosť sedlať 110 koníkov a škoda je to nevyužiť.

Bohuzel opravdu je to full,ale je tam moznost chatek.Jinak jsem volal Frantovi a on jeste jedna s majitelem o nejakem reseni.Jakmile budu vice vedet tak to sem hodim.

Takze jsem mluvil s majitelkou Penzionu U Kaplicky tel. 774 321 111,ktery je cca 400m od nas pres reku a ma tam volno ba dokonce moznost ustajeni motorek ve stodole (manzel je taky motorkar). link http://www.ukaplicky.cz/
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Barko 13.09.11 10:32

Mave dík, ubytovanie vybavené v penzione u Kapličky. Vidíme sa. Díky
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  olga baronová 13.09.11 12:02

Barko napsal:Halóóó halóóó, je problém s ubytovaním. Nakoľko som nevedel či pôjdem a kedy pôjdem snažil som sa objednať si ubytko pre 2 ks a bolo mi oznámené že FULL Zlý, rozzuřený . Takže ak by niekto zrušil účasť alebo by vedel o nejakom riešení s ubytovaním dajte vedieť. Ja som chcel ísť už vo štvrtok ráno a pojazdiť si do piatku trocha krajinu nakoľko my na SK vo štvrtok nerobíme a piatok ja nerobím, takže máme s Kajou 4 dni možnosť sedlať 110 koníkov a škoda je to nevyužiť.



ty musíš mít Barko vždycky nějaké vymoženosti ,na Slovensku je pracovní týden jen do středy???No to to teda Skákající Skákající Okamžitě se stěhuju na Slovensko Bomba Smějící se Smějící se Mrkající
olga baronová
olga baronová

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 26. 07. 11
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 13.09.11 15:31

To vypadá, že bude hódně "narvanej" srazík lidma Díky Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Maverick 13.09.11 16:17

Guga napsal:To vypadá, že bude hódně "narvanej" srazík lidma Díky Lol!

Mam info ze uz jsou i v chatkach,takze neco malo pres 40 ucastniku!!!!
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 13.09.11 17:06

Maverick napsal: Mam info ze uz jsou i v chatkach,takze neco malo pres 40 ucastniku!!!!

No, a to bude o5 chybět i několik družek Smějící se !!!

Příští jaro, bude asi masakrální?
Že by se už i konečně přidali chlapci a dívky od Deauvillek..? Díky
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  olga baronová 13.09.11 18:16

Guga napsal:
Maverick napsal: Mam info ze uz jsou i v chatkach,takze neco malo pres 40 ucastniku!!!!

No, a to bude o5 chybět i několik družek Smějící se !!!

Příští jaro, bude asi masakrální?
Že by se už i konečně přidali chlapci a dívky od Deauvillek..? Díky



příští rok přijedu na skutru ,ale musím vyjet o týden dřív jelikož to bude jenom 50-)) Úsměv Díky Díky Díky Skákající Skákající Skákající
olga baronová
olga baronová

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 26. 07. 11
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Maverick 13.09.11 19:28

Jen info tady bude prestavka na obed behem nasi vyjizdky:
http://www.srub-karolina.cz/restaurace.html

No mame se na co tesit !!!
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Maverick 13.09.11 19:42

Příští jaro, bude asi masakrální?
Že by se už i konečně přidali chlapci a dívky od Deauvillek..? Díky [/quote]

příští rok přijedu na skutru ,ale musím vyjet o týden dřív jelikož to bude jenom 50-)) Úsměv Díky Díky Díky Skákající Skákající Skákající [/quote]

No to asi ano pokud mam spravne informace tak 9.setkani by melo byt v Krkonosich a 10.setkani bude v Rakousku na mez.STOC srazu,ale to vse jeste bude presne urceno!!
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Ubytování

Příspěvek  Věrka 14.09.11 8:11

Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  reverend66 14.09.11 10:36

Přátelé jedné stopy. Jak jsem avizoval, byl jsem na operaci kolena (mého, ne vepřového). Vypadá to, že operace dopadla vcelku dobře, ale ta rekonvalescecnce neprobíhá jak bych si představoval a navíc jsem si z nemocnice, jako závdavek, přinesl těžkou angínu (to jsou ty zatracený klimošky na sále). Tenhle týden jsem odložil francouzské fofrklacky a pomalu se rozpajdávám. Vyfasoval jsem mazivo pro koleno v injekci s názvem erectus. Když jsem to v lékárně viděl zeptal jsem se zda se nespletli páč jinak bych to musel před Lenkou schovávat Polekaný . Pak jsem si vzpoměl, že člověk vzpřímený se latinsky řekne homo erectus. Letošní bajkerskou sezónu jsem tedy už odtroubil a vypadá to, že se uvidíme až na jaře. S pozdravem M. ------------------------ P.S. Na jaře secvičíme s El Presidentem taneční vložku s názvem DOU Al Pajda Klidný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  olga baronová 14.09.11 10:46

reverend66 napsal:Přátelé jedné stopy. Jak jsem avizoval, byl jsem na operaci kolena (mého, ne vepřového). Vypadá to, že operace dopadla vcelku dobře, ale ta rekonvalescecnce neprobíhá jak bych si představoval a navíc jsem si z nemocnice, jako závdavek, přinesl těžkou angínu (to jsou ty zatracený klimošky na sále). Tenhle týden jsem odložil francouzské fofrklacky a pomalu se rozpajdávám. Vyfasoval jsem mazivo pro koleno v injekci s názvem erectus. Když jsem to v lékárně viděl zeptal jsem se zda se nespletli páč jinak bych to musel před Lenkou schovávat Polekaný . Pak jsem si vzpoměl, že člověk vzpřímený se latinsky řekne homo erectus. Letošní bajkerskou sezónu jsem tedy už odtroubil a vypadá to, že se uvidíme až na jaře. S pozdravem M. ------------------------ P.S. Na jaře secvičíme s El Presidentem taneční vložku s názvem DOU Al Pajda Klidný



No to je hezké tedy ,já myslela že secvičíte s Kamilem haku-))/pro nezasvědcené maorský rituální tanec/No na jaře se uvidíme,já byla na sále 3 hodiny a odnesla jsem to zápalem plic. At se brzo uzdravíš Bomba Velmi šťastný Ďábelský
olga baronová
olga baronová

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 26. 07. 11
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Věrka 14.09.11 10:58

Maverick napsal:Příští jaro, bude asi masakrální?
Že by se už i konečně přidali chlapci a dívky od Deauvillek..? Díky

příští rok přijedu na skutru ,ale musím vyjet o týden dřív jelikož to bude jenom 50-)) Úsměv Díky Díky Díky Skákající Skákající Skákající [/quote]

No to asi ano pokud mam spravne informace tak 9.setkani by melo byt v Krkonosich a 10.setkani bude v Rakousku na mez.STOC srazu,ale to vse jeste bude presne urceno!![/quote]


Jejda, to se nesměle přeptám - kdo by měl organizovat jarní sraz v Krkonoších?
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 3 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru