Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

+12
lavon
Miky
breta
Jarka JJ.
reverend66
bob
ZIP
JUROPE1608
olga baronová
Guga
Cami
Maverick
16 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Maverick 18.09.11 21:27

Jirka a Hanka Průchovi z Děčína i Jirka a Saša Prokopovi ze Cvikova s trochou deště ale zdrávi dojeli domu - a moc Děkují za příjemné setkání
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  reverend66 19.09.11 6:42

Co to tady čtu kucí. Chvíli vás nechám bez dozoru a teď tohle. Kašlat na plasty, hlavně to zdraví. Tak že už nebudeme DUO Al Pajda, ale QUATRO Al Pajda. Lol! P.S. A co půlnoční koupel byla?????
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Maverick 19.09.11 7:58

reverend66 napsal:Co to tady čtu kucí. Chvíli vás nechám bez dozoru a teď tohle. Kašlat na plasty, hlavně to zdraví. Tak že už nebudeme DUO Al Pajda, ale QUATRO Al Pajda. Lol! P.S. A co půlnoční koupel byla?????

Bohuzel koupel nebyla (leda sprcha na pokoji) zato nas kolem pulnoci vyhaneli z restaurace.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 19.09.11 13:59

Maverick napsal: Bohuzel koupel nebyla (leda sprcha na pokoji) zato nas kolem pulnoci vyhaneli z restaurace.

Ano přesně tak! Je to smutné, ale pohostinství v Čechách stále vázne Poškrábat se Pohlreicha na ně!!! Smějící se
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Cami 19.09.11 14:26

reverend66 napsal:Co to tady čtu kucí. Chvíli vás nechám bez dozoru a teď tohle. Kašlat na plasty, hlavně to zdraví. Tak že už nebudeme DUO Al Pajda, ale QUATRO Al Pajda. Lol! P.S. A co půlnoční koupel byla?????
Koupel nebyla a napít se taky nebylo s kým,sakra můj nejstřízlivější sraz Podezřivý ,ale hlavně ať jsou všichni v pořádku a zdraví
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 49
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  olga baronová 20.09.11 19:45

Cami napsal:
Guga napsal:
Maverick napsal: Bohuzel koupel nebyla (leda sprcha na pokoji) zato nas kolem pulnoci vyhaneli z restaurace.

Ano přesně tak! Je to smutné, ale pohostinství v Čechách stále vázne Poškrábat se Pohlreicha na ně!!! Smějící se



hahaha tohle hodně pobavilo Kamil byl střízliv???Byl neměl s kým pít jeden abstinoval a druhý si nechal operovat nohu-))Počkej na sraz na jaře to bude cinzanova smršt-))))))))))))) Díky Díky Basketbal :bball:sakra zase jsem se nepřihlasila svým nickem tak se podepisuju OLga



už jsem to napravila -)))))))))))))
olga baronová
olga baronová

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 26. 07. 11
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  olga baronová 20.09.11 19:49

olga baronová napsal:
Cami napsal:
Guga napsal:
Maverick napsal: Bohuzel koupel nebyla (leda sprcha na pokoji) zato nas kolem pulnoci vyhaneli z restaurace.

Ano přesně tak! Je to smutné, ale pohostinství v Čechách stále vázne Poškrábat se Pohlreicha na ně!!! Smějící se



hahaha tohle hodně pobavilo Kamil byl střízliv???Byl neměl s kým pít jeden abstinoval a druhý si nechal operovat nohu-))Počkej na sraz na jaře to bude cinzanova smršt-))))))))))))) Díky Díky Basketbal :bball:sakra zase jsem se nepřihlasila svým nickem tak se podepisuju OLga



už jsem to napravila -)))))))))))))




tento rok snad už ta smůla skončí proboha 2012 snad bude bez větších problémů ,ta bolest za to nestojí jak máte něco zlomeného a hned na 3x to bych nepřála nikomu . Podezřivý A je mi moc líto toho co se stalo
olga baronová
olga baronová

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 26. 07. 11
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  v.l.a.d.e.k 21.09.11 21:26

Jak tak koukám, letos opravdu moc karambolů Zuřící My kvůli nehodě nebyli na jaře, teď na podzim, přiznám se, se nám seběhly dvě akce v jeden termín a upřednostnili jsme tu druhou. Ale výhra to nebyla Neutrální

Příští rok na jaře jedu bez debat, těším se. Kdybych měl náhodou zase výmluvu, tak mi toto někde připomeňte Velmi šťastný Díky a ZDAR! Úsměv
v.l.a.d.e.k
v.l.a.d.e.k

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 25. 09. 10
Věk : 48
Bydliště : Turnov

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Guga 22.09.11 6:22

Ahoj všichni! Úsměv
Mám vyřídit, že jsou na tom už vcelku dobře po psychické stránce, a zlomeniny se zahojí. Dále jsem byl požádán, aby jsme se už tady o tom nějak moc nebavily a tudíž tato "diskuze" bude v brzké době vymazána. Samozřejmě, jsou obá rádi, že jsme se je snažili podpořit v dotyčnou chvíli a taky se o ně "postarali"; ale nepřejí si to nějak "medializovat". To asi každý pochopí Díky
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  reverend66 22.09.11 22:57

HOWGH!
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Kdo pojede na 8.setkání Pan-European - Stránka 5 Empty Re: Kdo pojede na 8.setkání Pan-European

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru