Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300:

2 posters

Goto down

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300: Empty Origos TopCase a sedlo pro ST 1300:

Příspěvek  Bart 10.06.10 20:53

Zdarec Sokolici, ma nekdo radu, kde za rozum sehnat origo Hondacky Topcase ??
P.S. A treba i znicene sedlo, jde mi pouze o korpus, rad bych si ho nechal presit, protoze jsem uz vyzkousel, ze rozdil oprosti seriovym sedlum je znacne znat.
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300: Empty Re: Origos TopCase a sedlo pro ST 1300:

Příspěvek  Guga 11.06.10 13:07

Bart napsal:Zdarec Sokolici, ma nekdo radu, kde za rozum sehnat origo Hondacky Topcase ??
P.S. A treba i znicene sedlo, jde mi pouze o korpus, rad bych si ho nechal presit, protoze jsem uz vyzkousel, ze rozdil oprosti seriovym sedlum je znacne znat.

Za rozum origo topík asi jen na ebayi a to ještě jen objednávat po částech. Zámek asi budeš muset přímo přez dovozce dle VIN-ka ( aby ti seděly klíčky ). Páč origo topík od Hondy je za nekřesťanských cca 13,7tis. Kč - což je vážně hnus velebnosti! POdobně bych šel i na tu sedačku. Možná Reverend bude znát kličku na Ebay ...?
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300: Empty All:

Příspěvek  Bart 11.06.10 13:21

Za tu cenu jim presne na origos pecu. Zatim tam dam plotnu na Kappu a budu prohazovat kufr z Varaderem, potom uvidim co dal. Ted me pali spis to sedlo, abych mohl presivat :-)
Mrzi me, ze se mi nepodarilo dorazit na sraz. Motorka byla v service, protoze me magor zezadu sejmul. Nastesti bez urazu a oprava na pojistovnu.
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300: Empty Re: Origos TopCase a sedlo pro ST 1300:

Příspěvek  Guga 11.06.10 13:25

Bart napsal:Za tu cenu jim presne na origos pecu. Zatim tam dam plotnu na Kappu a budu prohazovat kufr z Varaderem, potom uvidim co dal. Ted me pali spis to sedlo, abych mohl presivat :-)
Mrzi me, ze se mi nepodarilo dorazit na sraz. Motorka byla v service, protoze me magor zezadu sejmul. Nastesti bez urazu a oprava na pojistovnu.

...ještě řekni, že tě nabral na STOPce a už to budu považovat za rutinu, Oupika na Deauvillce nabrala nedávno ženská takhle ... Zuřící
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300: Empty All:

Příspěvek  Bart 11.06.10 13:47

... clovece uplne se to stydim rict. Sejmul me nezkuseny motorkar co jel na mnou, zpanikaril, prebrzdil predni kolo, motorka lehla a letici mi pristala malem na zadech. Pritom pruh vedle mel volny...
Na druhe strane si rikam, ze to dobre dopadlo, mohla me trefit na zada ci po kebuli, takhle urazila pouze zadek chudaka Pana.
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300: Empty Re: Origos TopCase a sedlo pro ST 1300:

Příspěvek  Guga 11.06.10 16:25

Bart napsal:... clovece uplne se to stydim rict. Sejmul me nezkuseny motorkar co jel na mnou, zpanikaril, prebrzdil predni kolo, motorka lehla a letici mi pristala malem na zadech. Pritom pruh vedle mel volny...
Na druhe strane si rikam, ze to dobre dopadlo, mohla me trefit na zada ci po kebuli, takhle urazila pouze zadek chudaka Pana.

Tak aspoň že to takhle dopadlo Mrkající
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Origos TopCase a sedlo pro ST 1300: Empty Re: Origos TopCase a sedlo pro ST 1300:

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru