Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nosič na topcase GIVI

2 posters

Goto down

Nosič na topcase GIVI Empty Nosič na topcase GIVI

Příspěvek  Muky 13.06.12 19:38

Zdravím.
Zkoušel jsem prohledávat fórum, leč marně. Má někdo z vás tip na nosič pro horní kufr od GIVI? Konkrétně jsem zakoupil Maxia 52E i s plotnou, ale není mi moc jasné, jak toho macka připevnit na motorku. Zadní část kapotáže se mi zdá zoufale krátká a možná se s tím někdo z vás už potýkal. Budu rád za každou radu, předem díky. Nepohrdnu ani nákresem či fotku doma vyrobeného. Úsměv
Pro upřesnění - jsem hrdým majtelem ST1100 rok 1996, pokud by to hrálo nějakou zásadní roli ;-)

Muky

Počet příspěvků : 7
Registrace od : 13. 06. 12
Bydliště : Strakonice

Návrat nahoru Goto down

Nosič na topcase GIVI Empty Re: Nosič na topcase GIVI

Příspěvek  JUROPE1608 13.06.12 23:12

Zdar majiteli st 1100. Pravděpodobně jsi k tomu nedostal všechny potřebné díly. Pokud bys kupoval plotnu v obchodě, tak montážní sada obsahuje šrouby, montážní díly a samozřejmě nákres jak to namontovat. Jsou to 4 velké šrouby a dva kusy ocelových tyček, které se přišroubují na ten malý konec kapotáže za sedlem a na tyto tyčky se přišroubuje plotna, na kterou nasadíš kufr. Poslal bych ti foto, ale neumím ho sem vložit.

JUROPE1608

Počet příspěvků : 372
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Nosič na topcase GIVI Empty Montážní sada

Příspěvek  Muky 14.06.12 6:37

Ahoj.
Díky za odpověď, nějaké "L" profily se šrouby jsem k plotně dostal. Jsou cca 15 cm dlouhé, ale nic moc síla. Kupoval jsem už použitý kufr i s plotnou, ale když jsem ho přiložil na motorku, docela mě to vyděsilo. Kufr je ze 3/4 mimo motorku tak předpokládám, že budu muset povolat nějakého zámečníka a nechat svařit něco fakt robustního. Chtěl bych na kufr ještě přidělat zahrádku a vozit na ní 50 l válec. Nedělám si iluze o dodržení předepsaných 10 kg, takže bych raději měl pod plotnou pořádnou konstrukci. V ideálním případě tak, aby zůstaly na motorce i madla pro spolujezdce.
Za foto budu určitě rád, můžeš mi ho poslat na Email? (muky/zavinac/wo.cz). Díky moc.

Muky

Počet příspěvků : 7
Registrace od : 13. 06. 12
Bydliště : Strakonice

Návrat nahoru Goto down

Nosič na topcase GIVI Empty Re: Nosič na topcase GIVI

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru