Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kontrolka F 1

3 posters

Goto down

kontrolka F 1 Empty kontrolka F 1

Příspěvek  Fous 07.08.22 17:15

Zdavím kolegové,při několika vyjíždkách se náhle rosvítí F1 na výkonu to neni zdát zastavím svítí furt shasnu motor cca pár vteřin nastartuji a vše v poho někdy se rosvítí po 50 km někdy po 200km dnesjsem to rozjel na 125-135 a hle F1 svítí opět zhasnutí nastartování a vše O.k deruhý pokus to samí pri jízdě do 100 to nic nesvítí.Poradťe neb sraz se blíží Diky.Otázka
Fous
Fous

Počet příspěvků : 47
Registrace od : 04. 11. 17
Věk : 60
Bydliště : pelhřimov

Návrat nahoru Goto down

kontrolka F 1 Empty Re: kontrolka F 1

Příspěvek  vetinari 08.08.22 13:44

Fous napsal:Zdavím kolegové,při  několika vyjíždkách se náhle rosvítí F1 na výkonu to neni zdát zastavím svítí furt shasnu motor cca pár vteřin nastartuji a vše v poho někdy se rosvítí po 50 km někdy po 200km dnesjsem to rozjel na 125-135 a hle F1 svítí opět zhasnutí nastartování a vše O.k deruhý pokus to samí pri jízdě do 100 to nic nesvítí.Poradťe neb sraz se blíží Diky.Otázka    

prave riesim podobnu vec. len pre doplnenie, chyba FI sa objavi pri prekroceni 4000RPM. ked zastavim, dam neutral a dolu bocny stojan, dostanem error code - 2 dlhe a 5 kratkych bklinuti.
mam uz informacie, kontaktoval som servis, dam vediet, ako to budem riesit.

vetinari

Počet příspěvků : 4
Registrace od : 08. 08. 22

Fous likes this post

Návrat nahoru Goto down

kontrolka F 1 Empty Re: kontrolka F 1

Příspěvek  iivoss 04.10.23 17:26

Zdar, mám ten samý problém. Vyklikal jsem si to a v servisu mi to potvrdili - je to levý senzor klepání motoru. Při otáčkách nad 4000 chce jednotka hlášku kvůli posunu předstihu ale kvůli vadnému senzoru nedostane hlášku - naskočí porucha.
iivoss
iivoss

Počet příspěvků : 1
Registrace od : 05. 04. 23
Bydliště : Práče

Návrat nahoru Goto down

kontrolka F 1 Empty Re: kontrolka F 1

Příspěvek  vetinari 05.10.23 7:38

iivoss napsal:Zdar, mám ten samý problém. Vyklikal jsem si to a v servisu mi to potvrdili - je to levý senzor klepání motoru. Při otáčkách nad 4000 chce jednotka hlášku kvůli posunu předstihu ale kvůli vadnému senzoru nedostane hlášku - naskočí porucha.

ak by to bol iba ten senzor, bolo by to super. ja s tym zatial jazdim. pretoze pri jazde nepocitujem zmeny. mozno iba taka fantomova chyba, ak mi svieti F1, stupne mi spotreba. asi to budem riesit na jar.

vetinari

Počet příspěvků : 4
Registrace od : 08. 08. 22

Návrat nahoru Goto down

kontrolka F 1 Empty Re: kontrolka F 1

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru