Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vibrace řídítek

2 posters

Goto down

vibrace řídítek Empty vibrace řídítek

Příspěvek  Duduk 05.06.18 5:56

pročetl jsem všechna možná témata o vibracích, ale nic moc nepomohlo. mám hondu st 1100 pan european z 96´ a už nějakou dobu řeším vibrace v řídítkách při levém náklonu. doprava to jede jako po másle, rovně vibrují jen docela lehce, ale levé náklony jsou tragické. řídítka se rozvibrují, že kdyby to byl záleh, nechám solidně vydělat zubaři. pneu nová, kotouče nové, desky nové, ložiska na předku nová, pneu vyvážená (dokonce převážená v jiném servisu), olej ve vidlích vyměněný, .... díky za každý konstruktivní tip. rady jako "a nemáš strach se naklánět doleva?" si nechte někam k pivu, tam se tomu jistě všichni zasmějí.
Duduk
Duduk

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 17. 04. 16
Bydliště : Český Krumlov/Linz

Návrat nahoru Goto down

vibrace řídítek Empty Re: vibrace řídítek

Příspěvek  Duduk 11.06.18 17:16

Tak jsem si řešil a vyřešil. Byly to gumy... No naštěstí jsou fóra, která fungují a člověk tam dokáže najít platné rady.... Pravděpodobně všichni hooooodně jezdíte a na nějaké debaty a rady nemáte čas (docela závidím, mých 8-tis.km ročně není pravda moc). Takže hodně kilometrů bez nehod, krásné zážitky a motorky bez problémů !!!!
Duduk
Duduk

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 17. 04. 16
Bydliště : Český Krumlov/Linz

Návrat nahoru Goto down

vibrace řídítek Empty Re: vibrace řídítek

Příspěvek  Dodo-Carlos 12.06.18 17:45

ahoj, a ake pneu si tam mal obute? ja som novacik a chcem vymenit pneu na Pane1300 , chcel som zohnat Brigestone st 020 ale nie si nikde dostupne a tak zistujem kto co jazdi na Stcku a ake kto ma skusenosti..

Dodo-Carlos

Počet příspěvků : 1
Registrace od : 02. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

vibrace řídítek Empty Re: vibrace řídítek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru