Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

+19
Jarka JJ.
rasto1980
jpb
Marek35
frencin
Dangigi
Věrka
Maverick
tašan
fesa
Guga
popinjay
holtik
JUROPE1608
reverend66
jirka.decin
Barko
lavon
Jarda Hrdina
23 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  jpb 19.03.14 10:12

Zdravím všechny, pan je doladěný, odzimovaný, projetý a připravený na sraz  Díky 
Jardo, můžeš nás napsat na jeden 3-lůžák. Díky.
jpb
jpb

Počet příspěvků : 38
Registrace od : 09. 12. 09
Bydliště : Ostrov

http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=48172

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty zraz 2014

Příspěvek  rasto1980 20.03.14 12:14

Zdravím páni,tak ja by som mal tiez zaujem ,je ete volne pre 1+1?dik

rasto1980

Počet příspěvků : 12
Registrace od : 13. 03. 14
Bydliště : Dubnica nad Váhom

http://rastopagac@zoznam.sk

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty zraz

Příspěvek  rasto1980 20.03.14 21:06

uz som na zozname tak je dobre....:)a nejake dalsie info mame?

rasto1980

Počet příspěvků : 12
Registrace od : 13. 03. 14
Bydliště : Dubnica nad Váhom

http://rastopagac@zoznam.sk

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarka JJ. 27.03.14 9:50

Zdravíme všechny :-) Můžeme poprosit o pokoj pro nás dva? Děkuji.
Jarka JJ.
Jarka JJ.

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 11. 05. 11
Bydliště : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Ubytování pro tomashqa

Příspěvek  tomasheq 07.04.14 22:47

a kdeze je ta tabulka pokojovozapisovací a pripadne cislo uctu kam se posle ta jedna zelená?  Velmi šťastný 
a pripadne ja pojedu na 90% single, takze se klidne na sobotu k nekomu nasockuju do pokoje,
nehlaste se vsichni :-)
tomasheq
tomasheq

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 27. 12. 12
Věk : 38
Bydliště : Jihlava

http://www.czhair.com

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 08.04.14 7:58

Ahoj, přesunul jsem tvůj příspěvek přímo do tabulek.
Peníze vybírám osobně až na srazu po příjezdu  Mrkající 
Doufám, že se kluci nebudou zlobit, ale přesunul jsem vás singles na 4 lůžkový pokoj. Jedná se o lavona, Frantu, popinjaye a tomashqa. Pokud byste s tím měli problém, tak se připomeňte.
S pozdravem
Jarda
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty sraz 2014

Příspěvek  Hotman 08.04.14 15:04

Ahoj všichni. Rádi přijedeme, poprosím o dvojlůžák pro mě a baťůžek. I když podle tabulky jsou všechny vojlůžka obsazeny. Tak jestli půjde zablokovat pokoj 2 + 2 pro nás, tak to nějak zvládneme. Jen zatím nevím jestli přijedem už v pátek nebo až v sobotu ráno. S pozdravem Rosťa a Petra
Hotman
Hotman

Počet příspěvků : 21
Registrace od : 08. 04. 14
Věk : 44
Bydliště : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  tomasheq 08.04.14 15:11

ok, diky za zapsani, jen pripominam, ze prijizdet budu az v sobotu rano :-)
tomasheq
tomasheq

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 27. 12. 12
Věk : 38
Bydliště : Jihlava

http://www.czhair.com

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Ubytování 2014

Příspěvek  Jarda Hrdina 08.04.14 20:16

Hotman napsal:Ahoj všichni. Rádi přijedeme, poprosím o dvojlůžák pro mě a baťůžek. I když podle tabulky jsou všechny vojlůžka obsazeny. Tak jestli půjde zablokovat pokoj 2 + 2 pro nás, tak to nějak zvládneme. Jen zatím nevím jestli přijedem už v pátek nebo až v sobotu ráno. S pozdravem Rosťa a Petra
Ahoj, vítám Tě, stejně jako všechny nové Pány v našem klubu a budu se na vás všechny moc těšit!  Díky Až budeš mít jasnější, jestli v pátek nebo v sobotu, tak se určitě ozvi, abych se mohl domluvit v hotelu, popřípadě snídani ráno atd.  Mrkající 
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 08.04.14 20:17

tomasheq napsal:ok, diky za zapsani, jen pripominam, ze prijizdet budu az v sobotu rano :-)
Ok, máme s tebou počítat ráno na snídani?
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  popinjay 10.04.14 9:38

a v piatok je prichod nejako limitovany ?
myslm ubytko v hoteli, to je do nejakej urcitej hodiny ?
popinjay
popinjay

Počet příspěvků : 51
Registrace od : 24. 03. 12
Věk : 64

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 10.04.14 10:55

popinjay napsal:a v piatok je prichod nejako limitovany ?
myslm ubytko v hoteli, to je do nejakej urcitej hodiny ?
Ubytování není nijak omezené, takže pokud dorazíš později, tak se nic neděje.  Mrkající 
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Ubytování 2014

Příspěvek  fesa64 27.04.14 23:50

Ahoj Jardo dneska jsem se potkal na vyjížďce s klukem ,který by jistě uvítal účast na srazu . pokud by bylo místečko na uložení hlavičky . . . H.P.E. 1100 pořídil v únoru 2014 . . .

fesa64

Počet příspěvků : 313
Registrace od : 27. 02. 13
Věk : 60

http://fesa64@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 29.04.14 18:59

Ahoj feso,
potřeboval bych to vědět závazně. Tedy nejlíp od něho, aby se mi tu nahlásil, popřípadě nějaký kontakt na něho máš? S pokojem problém nebude.  Mrkající 
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Ahojte všetci

Příspěvek  miro 04.05.14 9:29

Zdraví Vás nový potenciálny člen Vášho klubu, rád by som sa pridal do Vašej bandy, ako tak čítam tie Vaše príspevky ste dosť veselá kopa a to ja môžem. Takže, ak sa nájde ešte nejaké voľné lôžko v piatok 30.5. som pri Vás. Miro

miro

Počet příspěvků : 4
Registrace od : 04. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 04.05.14 14:42

Ahoj miro,
vítám Tě mezi námi, určitě Tě tu rádi uvítáme a přijmeme mezi sebe.  Díky 
Na pokoj Tě dám k Murasovi a Axmanovi, oba přijedou až v sobotu, takže tam v pátek budeš sám. Doufám, že to nikomu z Vás 3 nebude vadit. Případně lze vše změnit.
Jen taková technická, miro, pochopil jsem dobře, že přijedeš sám?
Zatím se mějte, Jarda.
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Dangigi 06.05.14 13:57

Ahoj Jardo  a vsichni ostatni. Jsem v priprave na soutez a tyden od 26.5.mam superkompenzacku. Tzn.totalni odvodneni. Bohuzel nemuzu ted rict zavazne, zda budu schopen prijet (zda mi zbydou sily). Upresnim v tomto tydnu(cca kolem 29.5.) ale pokud to je pozde, budes me muset skrtnout at pak nejsou kompl.ohl stravy. S pozdravem Dan(chtel jsem vlozit foto ale nenasel jsem zpusob, teda presneji nejak jsem to nekutil Úsměv
Dangigi
Dangigi

Počet příspěvků : 25
Registrace od : 27. 01. 14
Věk : 43
Bydliště : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  tašan 06.05.14 21:53

miro napsal:Zdraví Vás nový potenciálny člen Vášho klubu, rád by som sa pridal do Vašej bandy, ako tak čítam tie Vaše príspevky ste dosť veselá kopa a to ja môžem. Takže, ak sa nájde ešte nejaké voľné lôžko v piatok 30.5. som pri Vás.  Miro

No vitaj slováčisko  Úsměv  To si Ty z letiska Slavnica ?

tašan

Počet příspěvků : 38
Registrace od : 24. 02. 13
Bydliště : Žilina

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Hotman 10.05.14 23:44

Jarda Hrdina napsal:
Hotman napsal:Ahoj všichni. Rádi přijedeme, poprosím o dvojlůžák pro mě a baťůžek. I když podle tabulky jsou všechny vojlůžka obsazeny. Tak jestli půjde zablokovat pokoj 2 + 2 pro nás, tak to nějak zvládneme. Jen zatím nevím jestli přijedem už v pátek nebo až v sobotu ráno. S pozdravem Rosťa a Petra
Ahoj, vítám Tě, stejně jako všechny nové Pány v našem klubu a budu se na vás všechny moc těšit!  Díky Až budeš mít jasnější, jestli v pátek nebo v sobotu, tak se určitě ozvi, abych se mohl domluvit v hotelu, popřípadě snídani ráno atd.  Mrkající 

Zdravím. Tak už víme že to zvládnem v pátek večer. Velmi šťastný  Dojedeme na hotel tak mezi 19:00-20:00. Pokud to nebude problém?
Už se těšíme Velmi šťastný
Hotman
Hotman

Počet příspěvků : 21
Registrace od : 08. 04. 14
Věk : 44
Bydliště : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 11.05.14 19:09

Dangigi napsal:Ahoj Jardo  a vsichni ostatni. Jsem v priprave na soutez a tyden od 26.5.mam superkompenzacku. Tzn.totalni odvodneni. Bohuzel nemuzu ted rict zavazne, zda budu schopen prijet (zda mi zbydou sily). Upresnim v tomto tydnu(cca kolem 29.5.) ale pokud to je pozde, budes me muset skrtnout at pak nejsou kompl.ohl stravy. S pozdravem Dan(chtel jsem vlozit foto ale nenasel jsem zpusob, teda presneji nejak jsem to nekutil Úsměv
Ahoj Dane, doufám, že budeš schopen dorazit a že se na setkání setkáme. Pokoj Ti prozatím nechám. Kdyžtak písni ten týden, kdy bude setkání, nejlepší by to bylo, aby jsi se ozval ve středu 28. nebo teda v ten čtvrtek 29. a pokoje bych kdyžtak poupravil. Nicméně přeji, aby jsi z toho vyvázl v co nejlepším stavu a mohl se zúčastnit. Na všechny se těším Jarda.
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 11.05.14 19:11

Hotman napsal:
Jarda Hrdina napsal:
Hotman napsal:Ahoj všichni. Rádi přijedeme, poprosím o dvojlůžák pro mě a baťůžek. I když podle tabulky jsou všechny vojlůžka obsazeny. Tak jestli půjde zablokovat pokoj 2 + 2 pro nás, tak to nějak zvládneme. Jen zatím nevím jestli přijedem už v pátek nebo až v sobotu ráno. S pozdravem Rosťa a Petra
Ahoj, vítám Tě, stejně jako všechny nové Pány v našem klubu a budu se na vás všechny moc těšit!  Díky Až budeš mít jasnější, jestli v pátek nebo v sobotu, tak se určitě ozvi, abych se mohl domluvit v hotelu, popřípadě snídani ráno atd.  Mrkající 

Zdravím. Tak už víme že to zvládnem v pátek večer. Velmi šťastný  Dojedeme na hotel tak mezi 19:00-20:00. Pokud to nebude problém?
Už se těšíme Velmi šťastný
Ahoj, to je super, takže se na Vás těším již v pátek.  Díky 
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Dangigi 27.05.14 9:15

Ahoj Jardo a vsichni
Je mi lito ale musim oznamit ze nedorazime... Zavody jsou dulezitejsi.... A nezbyva sil.Jsem v poslednim tydnu priprav a uz si saham na dno.... Pokud pujde hodim sem foto... Jinak se opatrujte a uzijte si to .... Snad se to priste s nicim nebude kryt a pozname Vas... Krasny sraz a pocasi at vyjde. Dan
Dangigi
Dangigi

Počet příspěvků : 25
Registrace od : 27. 01. 14
Věk : 43
Bydliště : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Ahojte všetci

Příspěvek  miro 27.05.14 15:56

Tu je znovu Miro, ešte som sa nestihol ani poriadne osobne predstaviť a už sa bohužiaľ musím ospravedlniť, že na toto stretnutie určite neprídem. Dúfam že to pochopíte, je mi to veľmi ľúto, ale každého raz postretnú nepríjemné rodinné udalosti - veľmi nepríjemné. Podrobnosti vysvetlím neskôr osobne. Držím Vám palce nech vyjde počasie - Miro.

miro

Počet příspěvků : 4
Registrace od : 04. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Jarda Hrdina 27.05.14 16:30

Ahoj Dane a Miro,
škoda, že Vás tu neuvidíme, za přání hezkého počasí děkujeme. Letos nám to musí vyjít!  Sluníčko 
Budu se těšit někdy na příštím setkání.
S pozdravem
Jarda
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  lavon 28.05.14 17:11

Tak já mám taky problém,nastoupila nová pinda do práce a přeházela nám směny na poslední cvíli a není s ní řeč,tak mám problém s výměnou.Nevím jestli má cenu jet 200km jeden den tam a druhý den zpátky,ledaže bych se obětoval a jel se jen tak projet,abych se ukázal a kdyby ne,tak se nezlob a kdybych přijel nasranej?Ubytování budu potřebovat jen na pátek a v sobotu musím jet domů,abych mohl být v neděli v 6hod.v práci. Smutný
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí - Stránka 2 Empty Re: Tabulky - ubytování na 13. Setkání PE Ústí nad Orlicí

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru