Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OIL a spotřeba

4 posters

Goto down

OIL a spotřeba  Empty OIL a spotřeba

Příspěvek  fesa 07.02.13 20:21

Ahoj kluci , chtěl jsem se jen informovat na olej , měl bych již měnit , ale , proto dotaz Co tam nalít z Plzně ebo z Nošo ?
A co spotřeba , já jezdil asi 5 000 stále okolo 6 l a +- 1dcl , ale koukal jsem , že se dá jezdit i za 5 L ! ! ! Možná i za míň . . . . Nevíte někdo , kde se kupují rukavice a okované boty ?

fesa

Počet příspěvků : 43
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 60

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  JUROPE1608 09.02.13 21:41

Jezdíš za tolik podle toho jak taháš za heft. Čím víc taháš tím roste spotřeba, časem si to osaháš a budeš jezdit kolem 5,5l/100km.
Vše co potřebuješ se dá koupit většinou v každém pořádném obchodě s motodoplňkama. Nechci ti nic vnucovat, ale na tomto typu moto se v okovaných botách nejezdí. Ale proti gustu ..... Neutrální

JUROPE1608

Počet příspěvků : 375
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  fesa 10.02.13 13:36

jak jsi přišel na to , že jezdím v okovaných botách ? spiš se zamyslí nad tím , že jezdám za 6 l a na okov. boty mi nezbývá , jezdím f santalkách . . . . : ale neuvědomil jsem si , že stále jezdím bez podtlakového ventilu . . . ale už ho mám , takže na tuhle sezonu namontuju a jezdím za 5l heheč . . . .

fesa

Počet příspěvků : 43
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 60

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  Guga 10.02.13 19:02

fesa napsal:jak jsi přišel na to , že jezdím v okovaných botách ? spiš se zamyslí nad tím , že jezdám za 6 l a na okov. boty mi nezbývá , jezdím f santalkách . . . . : ale neuvědomil jsem si , že stále jezdím bez podtlakového ventilu . . . ale už ho mám , takže na tuhle sezonu namontuju a jezdím za 5l heheč . . . .

Hlavně se přijeď pochválit, ať víme jak ti ST sluší Mrkající
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  fesa 10.02.13 19:26

ale jo o o o o sluší. . . a de mi aj k pleti heč heč . . . Polekaný Král Basketbal

fesa

Počet příspěvků : 43
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 60

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  Maverick 10.02.13 20:22

fesa napsal:jak jsi přišel na to , že jezdím v okovaných botách ? spiš se zamyslí nad tím , že jezdám za 6 l a na okov. boty mi nezbývá , jezdím f santalkách . . . . : ale neuvědomil jsem si , že stále jezdím bez podtlakového ventilu . . . ale už ho mám , takže na tuhle sezonu namontuju a jezdím za 5l heheč . . . .

Ja jezdil bez podtl.ventilu rok a zralo to skoro az k 8 l !!Ted pri stejnem stylu jizdy jsem se dostal na 6 l spotreby (jezdim dost svizne s plastakama a hlavne ve dvou jen info).
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  fesa 10.02.13 20:33

No jo o o o , ja si myslím , že se to ustálí níže . Nejsem žádnej divočák , jezdím spič pohodovku , taky z 95% ve dvou , jestli čovíček važící 50 Kg se bere za batožinku ebo spolujezdce Skákající Rozpačitý

fesa

Počet příspěvků : 43
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 60

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  fesa 17.02.13 9:29

No , ta to fak dík , že jste mi poradili OIL . . . . nefím nefím esli nebude stačit tam enem nacfrlikať . . . Smějící se

fesa

Počet příspěvků : 43
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 60

Návrat nahoru Goto down

OIL a spotřeba  Empty Re: OIL a spotřeba

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru