Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plexi Honda PE 11OO SC26

4 posters

Goto down

Plexi Honda PE 11OO SC26 Empty Plexi Honda PE 11OO SC26

Příspěvek  Carloss7 17.05.12 17:25

Zdarec bikeři prosím o radu mám 185 cm a vadí mi plexištít nedělaji se jiný?
Výtr mi jde akorát do ksichtu a je to celkem protivný nemáte někdo jinou zkušenost.A nechce se mi ho sundavat,zatím jsem koukal jen tak zběžně na netu jestli se nedělají nějaký jiný velikosti a nic jsem nenašel.Díky.

Carloss7

Počet příspěvků : 2
Registrace od : 17. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Plexi Honda PE 11OO SC26 Empty Re: Plexi Honda PE 11OO SC26

Příspěvek  Guga 17.05.12 21:09

Jen z běžně: PLEXI

a DALŠÍ . Doraž na sraz Smějící se
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Plexi Honda PE 11OO SC26 Empty Re: Plexi Honda PE 11OO SC26

Příspěvek  Maverick 18.05.12 19:05

Carloss7 napsal:Zdarec bikeři prosím o radu mám 185 cm a vadí mi plexištít nedělaji se jiný?
Výtr mi jde akorát do ksichtu a je to celkem protivný nemáte někdo jinou zkušenost.A nechce se mi ho sundavat,zatím jsem koukal jen tak zběžně na netu jestli se nedělají nějaký jiný velikosti a nic jsem nenašel.Díky.

Ano dela se turist (vyssi) od Pluige a ja sam jsem ho mel na svem ST 1100.Me zase dost vadilo takze jsem nakonec dal originalni (nizssi).Jediny poznatek jsem mel ze ted pri nizsim vice slysim motor a motorka jede cca o 10km rychleji na maximalce.Jinak pri vyssim to vzadu manzelku nad 160km/h vysvlékalo do naha,ponevadz za tebou vznika jakási turbulence,jinak to bylo jak za vykladem.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Plexi Honda PE 11OO SC26 Empty Je méně více?

Příspěvek  Muky 27.07.12 20:25

Zdravím.
Taky bych se rád zeptal, jaká plexi vozíte na ST1100? Mám prasklé plexi a zvažuju buď znovu kouřové GIVI D184S anebo Varioscreen od MRA. Měřím 170 cm, přes Givi vidím dobře (nad i pod okraj), ale cítím, že mi fouká do horní části helmy. Je lepší se schovat za vyšší plexi a být úplně mimo vítr nebo raději lépep vidět (např. za deště) a nechat si nižší variantu? Díky za každý názor.

Muky

Počet příspěvků : 7
Registrace od : 13. 06. 12
Bydliště : Strakonice

Návrat nahoru Goto down

Plexi Honda PE 11OO SC26 Empty Re: Plexi Honda PE 11OO SC26

Příspěvek  Guga 28.07.12 11:28

Mám sice 13tku, ale vzhledem k tomu, že plexi nevoskuju a ani nepoužívám impregnační "stěrače"; tak mohu říci, že za deště mi zůstávají kapky od vody na plexi a nemají vůbec chuť někam se hejbat v jakékoli rychlosti - možná v nulové, kdy se dá využít gravitační síly, ale ani tak to není žádná sláva Bledý Smějící se
Za sebe mohu doporučit plexi MRA se sklopným štítkem - mám na Pacificovi!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Plexi Honda PE 11OO SC26 Empty Re: Plexi Honda PE 11OO SC26

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru