Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

4 posters

Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  Martin Hlaváček 18.07.18 9:06

Zdravím Všechny od Pan European. Mám dotaz ohledně typu motoru na ST1100 a prosím Vás o radu. Byl jsem v servisu a tam mi bylo řečeno že je špatný motor. Bliká kontrolka oleje na volnoběh a je při nízkých otáčkách hlučnější. Jde mi o to že mám možnost koupit motor SC26E i s motorkou na náhradní díly ale já mám v techničáku SC26. Je tam nějaký rozdíl a jaký?. Bude motor sedět? Mám verzi bez ABS a už mě to stálo dost peněz tak nechci vyhazovat další a zbytečně. Všem moc díky za jakoukoliv informaci a mějte se suprově. Martin

Martin Hlaváček

Počet příspěvků : 1
Registrace od : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Re: Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  fesa 12.08.18 22:23

Ahoj Martine . Domnívám se , že by to mohlo být vyrobeno pro Rakousko či jiné státy . Koukni na ty motory z boku , Já tam měl u přirub výfuku takové chromované trubičky - pry snad k vůli ekologii a pro spoustu dalších státu se to snad nedělalo . . . Nevím , jen tipuji . Klidný

fesa

Počet příspěvků : 43
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 60

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  GaST 16.08.18 7:22

Zdar!
Podla mojich skuseností z rokov minulých (VFR750, ST1100) tie chromovane trubky mali švajčiarske prevedenia (s nižším výkonom).
Vzhľadom na (relativne) málo zmien u ST1100, si myslím, ze zámena motora za typ s "E" by nemala robit problemy.
Martin, poprosim potom info ako to dopadlo.
GaST
GaST

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 25. 09. 11
Věk : 59
Bydliště : Čebovce, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Re: Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  Laslo Bombardini 23.08.18 16:57

Ahoj,kdyzby ti zbyl trebas altik(ale s usmernovacem)a chtel ho pustit tak bych se nezlobil:)

Laslo Bombardini

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 05. 10. 17

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  GaST 23.08.18 21:01

Fu... mal som ST1100 asi 2 roky, no s alternatorom som nemal problem, Bohužial nepomôžem.
Napadá ma... reglery/aj inú elektroniku dlhé roky riešime v partii cez ignitech.cz, skús ich oslovit, či nevedia pomoct.
GaST
GaST

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 25. 09. 11
Věk : 59
Bydliště : Čebovce, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Re: Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  Laslo Bombardini 23.08.18 21:11

Me trochu hvizdaji loziska zda sea kdyz sem na nej koukal tak se zda ze dostal ranu(nejaka zebra ulamana)..prez zimu ho vytahnu(stejne chci masinu co nejvic vychytat kdyz tak pekne slouzi)a hodim na repas a nebo prave nahradim novym(jetym).jeste musim sehnat nekoho sikovnyho na ventyly.

Laslo Bombardini

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 05. 10. 17

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  GaST 23.08.18 22:21

László...bazdmeg Překvapený) píšeš česky a si "Lásló"... ještě dej do toho "východňárčinu" a jsme v ....i! Překvapený)

Môj názor: ST1100 je jeden z motocyklov, ktorý sa (vzhľadom na vyhotovenie-kvalitu-konštrukciu-trvácnost-atd...) naozaj oplatí dať do poriadku, čiže ak chceš mať skutočne pokoj a pohodu z jazdy, daj original diely a v neakom kvalitnom servise, kde "to s ST1100 umějí"!
Nemachrujem... skutočne faktická poznámka pre potvrdenie kvalit ST1100 (a to sem patrí): za posledných 20 rokov som vymenil veľa motocyklov kadeakej značky-nemá zmysel menovať..., HONDA ST1100 je typ, ku ktorému by som sa (v prípade kvalitného STroja s pravdivými/dosledovateľnými parametrami - nájazd-servis-atď.) vrátil hocikedy!

PS:Niekto mi to môže aj vytýkať... ak áno, ospravedlňujem sa vopred za vybočenie mimo tému...: Kawa Versys 1000 r.v. 2012 na predaj!
GaST
GaST

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 25. 09. 11
Věk : 59
Bydliště : Čebovce, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Re: Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  Laslo Bombardini 23.08.18 22:50

Omlouvam se za pravopis,ale patrim holt do te skupinky lidi do kterych to nenatlucete..jj chci si ho nechat a dat do poradku,sice ho mam jen prvni sezonu ale nadchnul me.shanim nekoho kvalitniho kdo opravdu umi po zazitku s motolskym servisem(pozkozeny rafky a prezouvani motorky na 3x)..ale jak rikam koupil sem ho dost zhuntovanyho a pomalu vychytavam

Laslo Bombardini

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 05. 10. 17

Návrat nahoru Goto down

Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru Empty Re: Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru