Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Goto down

Příspěvek  Martin Hlaváček za 18.07.18 9:06

Zdravím Všechny od Pan European. Mám dotaz ohledně typu motoru na ST1100 a prosím Vás o radu. Byl jsem v servisu a tam mi bylo řečeno že je špatný motor. Bliká kontrolka oleje na volnoběh a je při nízkých otáčkách hlučnější. Jde mi o to že mám možnost koupit motor SC26E i s motorkou na náhradní díly ale já mám v techničáku SC26. Je tam nějaký rozdíl a jaký?. Bude motor sedět? Mám verzi bez ABS a už mě to stálo dost peněz tak nechci vyhazovat další a zbytečně. Všem moc díky za jakoukoliv informaci a mějte se suprově. Martin

Martin Hlaváček

Počet příspěvků : 1
Registrace od : 18. 07. 18

Návrat nahoru Goto down

Re: Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  fesa za 12.08.18 22:23

Ahoj Martine . Domnívám se , že by to mohlo být vyrobeno pro Rakousko či jiné státy . Koukni na ty motory z boku , Já tam měl u přirub výfuku takové chromované trubičky - pry snad k vůli ekologii a pro spoustu dalších státu se to snad nedělalo . . . Nevím , jen tipuji . Klidný

fesa

Počet příspěvků : 37
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 54

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  GaST za 16.08.18 7:22

Zdar!
Podla mojich skuseností z rokov minulých (VFR750, ST1100) tie chromovane trubky mali švajčiarske prevedenia (s nižším výkonom).
Vzhľadom na (relativne) málo zmien u ST1100, si myslím, ze zámena motora za typ s "E" by nemala robit problemy.
Martin, poprosim potom info ako to dopadlo.
GaST

Počet příspěvků : 1
Registrace od : 25. 09. 11
Věk : 53

Návrat nahoru Goto down

Re: Rozdíl mezi motorem SC26 a SC26E, výměna motoru

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: