Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Honda Autoelegance Brno

3 posters

Goto down

Honda Autoelegance Brno Empty Honda Autoelegance Brno

Příspěvek  Ruda ST 1300 14.03.09 21:31

Musím se s vámi podělit o negativní zkušenosti se servisem Honda Autoelegance Brno. Na podzím 07 mi měnili brzdovou i spojkovou kapalinu. Na jaře 08, po zímě, byl celý systém zavzdušněný. Nefungovalo nic. Museli přijet ke mě do garáže a pohrát si s tím. Podle údajů jsme nebyl první s tímto problémem. nikde se s tím nechlubí, ale sami neví kde je chyba. Asi v kapalině. Změnil jsem servis i brzdovou kapalinu v něm a drzdy jsou letos OK. Bohužel jsem nenechal vyměnit kapalinu spojkovou a spojka je letos opět zavzdušněná. Naštěstí už vím kde na co sáhnout a tak než vyjedu, mě čeká odvzdušnění spojky. Jinak se už těším na novou sezónu.
Kluci, nedal by se někde stáhnout technický manuál na naše miláčky? Zdravím všechny. Ruda
Ruda ST 1300
Ruda ST 1300

Počet příspěvků : 10
Registrace od : 23. 12. 08
Věk : 60
Bydliště : Brno

Návrat nahoru Goto down

Honda Autoelegance Brno Empty Re: Honda Autoelegance Brno

Příspěvek  Icemanstbk 15.03.09 7:48

Ruda ST 1300 napsal:Musím se s vámi podělit o negativní zkušenosti se servisem Honda Autoelegance Brno. Na podzím 07 mi měnili brzdovou i spojkovou kapalinu. Na jaře 08, po zímě, byl celý systém zavzdušněný. Nefungovalo nic. Museli přijet ke mě do garáže a pohrát si s tím. Podle údajů jsme nebyl první s tímto problémem. nikde se s tím nechlubí, ale sami neví kde je chyba. Asi v kapalině. Změnil jsem servis i brzdovou kapalinu v něm a drzdy jsou letos OK. Bohužel jsem nenechal vyměnit kapalinu spojkovou a spojka je letos opět zavzdušněná. Naštěstí už vím kde na co sáhnout a tak než vyjedu, mě čeká odvzdušnění spojky. Jinak se už těším na novou sezónu.
Kluci, nedal by se někde stáhnout technický manuál na naše miláčky? Zdravím všechny. Ruda

Pokud chces tak servisni manual jsem dal ke stazeni na
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?znacka=13&model=310&muid=29850
je to trosku vetsi a je to v anglictine , ale je to tam docela dobre popsany.
Ma to asi 130MB, protoze je to naskenovany a musel jsem to tam rozdelit na 7 casti.
Zacina to souborem 873_ST1300-1.zip
Icemanstbk
Icemanstbk

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 06. 02. 09
Věk : 49
Bydliště : Mladeč

Návrat nahoru Goto down

Honda Autoelegance Brno Empty Re: Honda Autoelegance Brno

Příspěvek  reverend66 15.03.09 13:29

Icemanstbk napsal:
Ruda ST 1300 napsal:Musím se s vámi podělit o negativní zkušenosti se servisem Honda Autoelegance Brno. Na podzím 07 mi měnili brzdovou i spojkovou kapalinu. Na jaře 08, po zímě, byl celý systém zavzdušněný. Nefungovalo nic. Museli přijet ke mě do garáže a pohrát si s tím. Podle údajů jsme nebyl první s tímto problémem. nikde se s tím nechlubí, ale sami neví kde je chyba. Asi v kapalině. Změnil jsem servis i brzdovou kapalinu v něm a drzdy jsou letos OK. Bohužel jsem nenechal vyměnit kapalinu spojkovou a spojka je letos opět zavzdušněná. Naštěstí už vím kde na co sáhnout a tak než vyjedu, mě čeká odvzdušnění spojky. Jinak se už těším na novou sezónu.
Kluci, nedal by se někde stáhnout technický manuál na naše miláčky? Zdravím všechny. Ruda

Pokud chces tak servisni manual jsem dal ke stazeni na
http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?znacka=13&model=310&muid=29850
je to trosku vetsi a je to v anglictine , ale je to tam docela dobre popsany.
Ma to asi 130MB, protoze je to naskenovany a musel jsem to tam rozdelit na 7 casti.
Zacina to souborem 873_ST1300-1.zip

Ahoj PanEuropeani. Český návod k použití vám zašle Honda ČR (hcr.moto@honda-eu.com ) asi za 300,-Kč. Je to jenom návod k použití, ne servisní manuál pro mechaniky. M.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Honda Autoelegance Brno Empty Re: Honda Autoelegance Brno

Příspěvek  Ruda ST 1300 17.03.09 12:43

to Icemanstbk: díky za informaci. už tam jdu kouknout :-). Ruda
Ruda ST 1300
Ruda ST 1300

Počet příspěvků : 10
Registrace od : 23. 12. 08
Věk : 60
Bydliště : Brno

Návrat nahoru Goto down

Honda Autoelegance Brno Empty Re: Honda Autoelegance Brno

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru