Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venku je sice hnus...

+4
JUROPE1608
Bart
v.l.a.d.e.k
Guga
8 posters

Goto down

Venku je sice hnus... Empty Venku je sice hnus...

Příspěvek  Guga 16.11.10 10:25

...ale tady je zase mrtvo! A to až nechutně! Poškrábat se
Co pořád děláté?! Polekaný Smějící se
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  v.l.a.d.e.k 16.11.10 14:02

To máš, bohužel, pravdu Smutný Je škoda, že lidi o toto fórum nejeví zájem.

U mě nic moc nového. Nevím, zda-li ostatní ještě poslední dobou vyjeli, já jel v neděli 14.11., sluníčko a teplo jako v září, neuvěřitelné Velmi šťastný Alespoň ta mimosezona rychle uteče a ve druhé půlce března už zase jezdíme Díky Zazimování bude jednoduché, doplním nádrž, vyhodím kablík z pod sedla a dám na udržovací nebíječku. Co ostatní?

v.l.a.d.e.k
v.l.a.d.e.k

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 25. 09. 10
Věk : 47
Bydliště : Turnov

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Bart 16.11.10 20:27

Tyto stroje nevlastni bohuzel ci nastesti stovky lidi, proto par vernych dopisovatelu asi forum prilis nerozhybe :-(
Navic Honda je motorka co ji staci davat benzin a obcas oil, tak ani reseni zavad nemuze byt prilis casto na poradu dne.

Ve spatnem pocasi stejne jezdim spis na Varaderu tomu obcasne pady na klouzackach nevadi, jako krasavci ST :-)) a s endurem jsem zkratka srostly daleko vic nez s cestakem. Jizda ucpanym mestem, skakani obrubniku, obcas porochneni v blate tohle mi cestak bohuzel nedava :-)))


Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  JUROPE1608 16.11.10 20:42

Nazdar střelci.
To bude asi tím, že skoro všichni ještě jezdí a nemají čas sedět u netu.
Jinak mám novou zprávu. Barko prodává svůj stroj. Je vystaven na motorkářích.cz
tak se jukněte. Jinak minulej výken supr. Docela to jezdilo. U nás tady byly plný silnice.
Nikomu se nechce skončit, ale už asi budeme muset. Počasí je dnes úplný hnus.
Jinak se mějte a někdy zase na strákách zdar.

JUROPE1608

Počet příspěvků : 375
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Barko 16.11.10 23:05

Predávam ale nepredám Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný . Na SK ale aj v čechách platí že moto ktorá má viac ako 30000 km musí do generálky Smějící se Smějící se Smějící se ! S STkom som spokojný, no túžim po zmene. Okolo 15. septembra som bol v Čiernej Hore a už znova sa mi sa mi stalo že červená cesta na mape bola vlastne "poľňačka". Nie že by sa to nedalo prejsť, ale ST si žiada pekné cesty na kochačku. No a keďže ma Čierna Hora a Durmitor zaujal, chcem sa tam vrátiť ako na hlavnú dovolenku aj v roku 2011. Tento rok som bol 2x talianske Dolomity, CH, A, CZ, 2x SLO a 1x BHz + Čierna Hora. No a keďže Durmitor je fakt fantastický (ľudia verte - neverte doastal ma!!!) túžim po BMW GS 1200 Adventure. Je to síce vybračný valec oproti STku, ale podvozkom je tá moto niekde inde a znesie aj nechcené pády svojimi padákmi. Ak chcete tip na dovolenku na budúci rok návštevou Čiernej Hory a hlavne Durmitoru nič nepokazíte, práve naopak!!! Prešiel som na moto dosť, ale asi to je to najkrajšie čo som doteraz videl. ST si myslím že v pohode spraví 500000km, takže jazdíme spolu asi ďalej aj ďaľšie roky a asi mi ostane navždy! Lol! Lol! Lol!
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Barko:

Příspěvek  Bart 17.11.10 17:12

Nez koupis GS vyzkousej schvalne Varadero, potom budes mit volbu myslim daleko tezsi :-) GS je oproti Varaderu lepsi v terenu, Varan je zase cestovne vyrazne pohodlnejsi. GSso nema tolik plastu a nevadi mu pady v blate, ale zase na nem dost tahne pri rychlejsi jizde ci desti. Varadeo nemiluje vetsi pady mimo asfalt, ale pro zmenu v desti jsem na nem uplne suchy. Je to myslim skutecne moc a moc tezke spravne si vybrat.
Chtel jsem vyzkouset cestaka a poridil jsem si STcko a stejne va Varaderu jezdim porad daleko vic :-))) Zatacky po krosacku s nohou na zemi me nejak bavi vic :-)

P.S. Neprodavej a nech si oba stroje :-) je to idealni kombinace. ST je zase kral dalnice tam se endura uz dost trapi.
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Guga 17.11.10 17:29

Bart napsal:Nez koupis GS vyzkousej schvalne Varadero, potom budes mit volbu myslim daleko tezsi :-) GS je oproti Varaderu lepsi v terenu, Varan je zase cestovne vyrazne pohodlnejsi. GSso nema tolik plastu a nevadi mu pady v blate, ale zase na nem dost tahne pri rychlejsi jizde ci desti. Varadeo nemiluje vetsi pady mimo asfalt, ale pro zmenu v desti jsem na nem uplne suchy. Je to myslim skutecne moc a moc tezke spravne si vybrat.
Chtel jsem vyzkouset cestaka a poridil jsem si STcko a stejne va Varaderu jezdim porad daleko vic :-))) Zatacky po krosacku s nohou na zemi me nejak bavi vic :-)

P.S. Neprodavej a nech si oba stroje :-) je to idealni kombinace. ST je zase kral dalnice tam se endura uz dost trapi.

Já jsem zvědavej na tu novou 12!!! JEstli ji teda ještě vylepší! Protože ten koncept byl šitej asi hódně horkou jehlou Rozpustilý
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  v.l.a.d.e.k 19.11.10 18:23

Měl jsem zhruba rok dva stroje, Burgmana a V-Stroma. Ani náhodou jsem je nebyl schopen ujezdit oba, jak jsem si původně bláhově myslel Oči v sloup Jelikož jsem preferoval Stroma, tak šel skútr z domu Plačící, smutný Jednoduše jsem se nemohl koukat na to, jak chudák stojí v garáži a téměř nejezdí. Takže dvě motky, proč ne? Ale myslím, že opravdu (plnohodnotně) je ujezdit bývá docela problém Ne Úsměv To jen moje osobní zkušenost se dvěma stroji v garáži. Tím neříkám, že si myslím, že to není možný Úsměv

To Bart: Barte, kolik toho za rok ujedeš na každém stroji?
v.l.a.d.e.k
v.l.a.d.e.k

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 25. 09. 10
Věk : 47
Bydliště : Turnov

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty To Vladek:

Příspěvek  Bart 19.11.10 23:47

Neuvazuji tak prisne racionlane, jako ty. Proc hrotit zda motorky musim ujezdit, jak pises. Clovek stale pracuje, malo hafo nervaku a starosti, tak si je nutne delat i radosti, Proto jsem si radost udelal a je mi uplne fuck zda motorky ujezdim ci ne. Je to proste bajo :-) jit a koupit motorkam kamaradku :-) Zivot je prilis kratky a je rozhodne nutne delat si radosti, kdyz uz na radosti nemusime cekat v poradnicich, jako za komaru na 105 skodovky.
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  v.l.a.d.e.k 20.11.10 18:41

Ačkoli prý tak racionálně neuvažuješ, tak tohle je docela racionální zdůvodnění, jasný, nic proti, žádný dišputát Úsměv V té mojí racionalitě do toho promluvil i faktor peněz. Když jsem toho skútra v garáži viděl, jak nejezdí, jak nemá využití, platím pojistku, hodnota jde dolů, tak jsem z toho neměl dobrý pocit Neutrální Když jsem do něj dal nemálo peněz a pak mi nepřinášel užitek, tak jsem to řešil prodejem. Nedávno se téma dvou a více strojů v garáži řešilo na fóru na Motorkářích a kupodivu - co člověk to názor Smějící se

Zajímal by mě názor dalších lidí tady na dvě a více motorek v garáži. Jak to máte? Otázka
v.l.a.d.e.k
v.l.a.d.e.k

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 25. 09. 10
Věk : 47
Bydliště : Turnov

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Maverick 20.11.10 19:44

No mas pravdu zivit dva stroje je dost sila,ale ani nevis jak jsem rad ze v baraku je vice stroju.Kdyz se neco posere tak vzdy je druhy a hlavne ne vzdy je ST na blbnuti (brzda plyn).Ano souhlas co clovek tak jiny nazor,ale me se to nejak potvrdilo v praxi a ne jednou,takze ja jsem pro vice stroju pokud to situace umoznuje.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Vladek:

Příspěvek  Bart 20.11.10 20:03

... kdyz budes brat vsechno jen pres prachy nemuzes mit veterana, milenku a tak :-)))
P.S. Pouzivam motorku i jako dopravni prostredek pro jizdu po ucpanem meste. Varadero neco vazi, ale kdyz ma clovek 100kg a 2 metry da se s nim jezdit, obratne jako se skutrem. Podobny styl jizdy si s STckem po meste skutecne predstavit nedokazu ...
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  reverend66 21.11.10 9:31

Blázni nevymřeli. Dnes jedeme CRAZY EXPEDITION Ještěd. Polekaný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Guga 21.11.10 11:25

reverend66 napsal:Blázni nevymřeli. Dnes jedeme CRAZY EXPEDITION Ještěd. Polekaný

HUSTÝ!!! Nahoď fotky! Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  reverend66 21.11.10 20:19

Výška 1010 metrů nad mořem, teplota 33 st. Fahrenheita páč ta moje imperialistická popelnice z jUeSej neumí stupně Celsia, hustá mlha, tající sníh a 4 šťastní motorkáři (ST 1300, KAWASAKI, HD ROAD KING a NT650VDeauville). Foto mám jen na mobilu, tak musím požádat někoho, kdo poradí jak to umístit. M. Klidný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Cami 21.11.10 23:19

Závidím a proto se jdu zítra projet dokud mám na čem.
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 49
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Guga 22.11.10 6:09

reverend66 napsal:Výška 1010 metrů nad mořem, teplota 33 st. Fahrenheita páč ta moje imperialistická popelnice z jUeSej neumí stupně Celsia, hustá mlha, tající sníh a 4 šťastní motorkáři (ST 1300, KAWASAKI, HD ROAD KING a NT650VDeauville). Foto mám jen na mobilu, tak musím požádat někoho, kdo poradí jak to umístit. M. Klidný

Jsem měl za to, že to jde přepnout na Panu...
Fotky jdou umístit Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  reverend66 22.11.10 10:50

Jo kilometry a míle jdou. ale teplote ne. Jinak je to něco kolem 1 - 2 stupňů celsia. M.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Guga 22.11.10 11:46

reverend66 napsal:Jo kilometry a míle jdou. ale teplote ne. Jinak je to něco kolem 1 - 2 stupňů celsia. M.

A přehrát SW v Hondě by nešlo?
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Bart 22.11.10 12:01

Venku je sice hnus, ale bude jeste daleko vetsi :-(

Vcera jsme s kolegou prevazeli koupenou motorku po ose cca 250 km daleko, teplo nebylo, ale zaroven cesta nebyla ani nijak silena, docela podzimni pohodicka :-)))
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Venku je sice hnus... Empty Re: Venku je sice hnus...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru