Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zatuhlé brzdiče

5 posters

Goto down

Zatuhlé brzdiče Empty Zatuhlé brzdiče

Příspěvek  bob 16.08.10 16:37

Mám ST 1100 a mám zatuhlé pístky v brzdiči. Už jste to někdo opravoval? Musí se to rozebrat nebo to stačí prostříkat olejem? Diky za radu
bob
bob

Počet příspěvků : 126
Registrace od : 16. 05. 10
Bydliště : Praha

Návrat nahoru Goto down

Zatuhlé brzdiče Empty Re: Zatuhlé brzdiče

Příspěvek  Maverick 16.08.10 21:34

bob napsal:Mám ST 1100 a mám zatuhlé pístky v brzdiči. Už jste to někdo opravoval? Musí se to rozebrat nebo to stačí prostříkat olejem? Diky za radu
No muj Pan nejaky cas taky nejel ale tento problem nemel.Osobne bych to zkusil rozhybat a pak rozebrat,ale nikdy bych to neolejoval pac se tam dostane prach a vydrou pistky.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Zatuhlé brzdiče Empty Bobik:

Příspěvek  Bart 17.08.10 9:50

Pokropenim olejickem to urcite neopravis, to uz je mozna lepsi kropeni svecenou vodou :-))) Pokud je to opravdu v pistku, radeji ho opatrne rozhybej, pokud uz neni orezly. Jen dej bacha at ti nevyleze moc a nenasaje to vzduch, potom mas o praci na pul dne vystarano :-)
Taky jsem si myslel, ze mam problem v pistku a pritom byla jenom zarostla ty ocelova tycka po ktere jezdi desticky a ty misto aby odskocily tak na ni zustavaly zaseknute. Delal jsem to tedy na Varaderu, ale predpokladam, ze princip bude u techto Hondich stroju snad stejny. Na ST zatim vsechno funguje :-)
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

Zatuhlé brzdiče Empty Re: Zatuhlé brzdiče

Příspěvek  bob 18.08.10 19:22

Diky za rady zas mám poruchu co jiní nemaj. Čauky na srazu snad dojedu
bob
bob

Počet příspěvků : 126
Registrace od : 16. 05. 10
Bydliště : Praha

Návrat nahoru Goto down

Zatuhlé brzdiče Empty Re: Zatuhlé brzdiče

Příspěvek  ZIP 16.09.13 20:13

Ahoj teď jsem to dělal.Zatuhlé jak kráva.Sprejík na uvolnění šroubů pak kafe a pak znovu a znovu...Každopádně rozdělat.Mě fungoval už jen jeden př.kotouč :-)
ZIP
ZIP

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 24. 01. 10
Věk : 46
Bydliště : Zábřeh

Návrat nahoru Goto down

Zatuhlé brzdiče Empty Re: Zatuhlé brzdiče

Příspěvek  JUROPE1608 16.09.13 21:13

V Atosalonu na Primě radil "Sršeň" mejdlovou teplou vodu a starej kartáček na zuby. Pak jen pořádně vydrbat opláchnout čistou vodou a a vyfoukat vzduchem. Prej to funguje.

JUROPE1608

Počet příspěvků : 375
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Zatuhlé brzdiče Empty Re: Zatuhlé brzdiče

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru