Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300

3 posters

Goto down

Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300 Empty Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300

Příspěvek  Jaroslav Mader 02.10.22 17:02

Ahoj přátelé,
jsem zde ve skupině nový, ale majitelem ST1300 2004 jsem od loňského roku. Na motorce vše fungovalo, tedy kromě naklápění paraboly předního světlometu, ale s tím jsem ji už kupoval. Bohužel letos v létě při cestě po Rakousku na Orlí hnízdo mi naložená mašina padly na nezpevněné ploše na bočáku tak nešťastně, že tedy kromě krytu zrcátka a blinkru (ty jsem bez problémů opravil - koupil nové), taky při pádu opřela o boční hranu plexi (mám vyšší, turistické), plexi se na jedné straně posunulo při pádu vzhůru a od té doby pohon nefunguje. Respektive funguje, ale obě strany nefungují synchronně. Jedna vyjíždí výš, než druhá. Nevíte prosím, jestli někdo v ČR tyto pohony opravuje, nebo budu nucený koupit za 20k nový?

Děkuji za každý podnět či radu

Jarda, Olomouc
Jaroslav Mader
Jaroslav Mader

Počet příspěvků : 8
Registrace od : 01. 10. 22
Věk : 51
Bydliště : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300 Empty Re: Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300

Příspěvek  leso 11.10.22 21:34

ahoj ,tiez mam problem s pojazdom plexi,funkcne,ale nejazdi rovnako,jedna strana zaostava.riesil niekto?? mam to uz rozhodene,prosim o radu.dik

leso

Počet příspěvků : 10
Registrace od : 12. 05. 20
Věk : 44
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300 Empty Re: Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300

Příspěvek  leso 23.10.22 18:15

tak je to vydrate na pojazde...ak niekto vie o celom mechanizme,budem vdacny .pripadne kupim iba to co potrebujem k funkcnosti,dik

leso

Počet příspěvků : 10
Registrace od : 12. 05. 20
Věk : 44
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300 Empty Re: Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300

Příspěvek  panther 24.09.23 18:32

Ahoj..mne to kleklo predloni..fakt jde sehnat jen celek od 20 000 nahoru.ten bowdenovy system chtel pravidelne mazat a hlavne nepouzivat pri nizkych teplotach,kdy je i mazivo ztuhle.ted uz to vim.pojezd jsem vyhodil..ted zastavim,slezu,nastavum rucne mirnym nasilim vysku a jedu.ale jen obcas..uz jsem si zvykl na urcitou radoby neutralni polohu..tak uz to neresim.takze az to nekde rozsekam,ode mne pojezd nebude😁😁😁😁😁
panther
panther

Počet příspěvků : 15
Registrace od : 21. 10. 08
Bydliště : vrbno pod pradedem

http://motoclanvrbno.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300 Empty Re: Nefunkční pojezd předního plexi na ST1300

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru