Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přehřívání

2 posters

Goto down

Přehřívání Empty Přehřívání

Příspěvek  koccos 02.08.20 9:30

Ahoj lidi, snad to tu ještě funguje... P-E mám již 4. rokem letos jsem prvně zaregistroval že mi teplota vody vylezla až na 5 dílku z těch 6 co tam jsou. Venku teplota okolo 30 st. a já popojížděl po městě... Po vyjetí ven už šla teplota zase dolů, ale když jsem pak někde přibrzdil zase jsem se dostal na 4 dílky. (Nevím jestli mi zapínaly větráky, po zastávce větráky už běžely normálně) Doma jsem pak zjistil, že mi lehce odkapávala voda okolo víka vodní pumpy. To jsem přitáhl a už je to OK, ale když jsem to zkusil včera 32 st. ve stínu, tak opět když jsem přibrzdil do města, tak cca po 3 km pomalejší rychlostí vylezla teplota na 4 dílky.
A teď dotaz... je to v tomhle počasí normální? Případně na co bych se měl zaměřit? Máte někdo tucha na kolik stupňů by se měl otevírat termostat? Že bych ho hodil do hrnce s teploměrem a otestoval na kolik stupňů se otevírá... V zimě jsem měnil spojku, tak mě ještě napadlo jestli jsem někde nemohl udělat botu...

EDIT: Tak jsem zjistil, že mi zlobí levý ventilátor a ten pravý to neuchladí. Už jsem to měl několikrát rozebrané, čistil jsem kontakty... ventilátor pak v garáži normálně běžel. Když jsem to ale jel projet, opět problém...

Předem díky za rady.
Dave


Naposledy upravil koccos dne 03.09.20 10:15, celkově upraveno 2 krát

koccos

Počet příspěvků : 4
Registrace od : 28. 08. 17

Návrat nahoru Goto down

Přehřívání Empty Re: Přehřívání

Příspěvek  Maverick 02.08.20 21:17

Mně na ST 1100 zase pořád jede větrák teplota v pohodě spíše radiátor studený a motor vaří. Tak jsem to odstavil a jezdím na druhé.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru