Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

+13
Tom GSa
holtik
Fous
Bebe
Pabo
ondrako
Vašek BMW
Maverick
Šatan
Radek a Jana S
korsičan
reverend66
Vodouch 1100
17 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  Radek a Jana S 20.09.20 22:15

Ahoj všem, domů jsme dorazili v pořádku. Návrat jsme protáhli na celodenní výlet, protože bylo super počasí, stejně jako včera. Děkujeme Vláďovi a Martině za prima pohodové setkání. Zábava, vyjížďka, prostě celý program byl perfektní. Se všemi jsme se zas rádi viděli. Těšíme se na příště ... Jana a Radek
Radek a Jana S
Radek a Jana S

Počet příspěvků : 40
Registrace od : 28. 08. 17
Bydliště : Jižní Čechy

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  Maverick 20.09.20 23:07

Ahoj, dojeli jsme v pohodě vše bylo super, organizace, jídlo, zábava i vstřícnost personálu zdravíme všechny a pokud to půjde budeme se těšit na příště Radka a Mave.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty 26. setkání Honda Pan-Europea a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  Fous 21.09.20 17:16

Děkuji všem za účast a hlavně Standovi za pomoc, a těm kteří nepřijeli a neozvali se Ne přišli jste o hodně hlavně o dobrý jídlo (všem se leskli brady) a živou muziku a kopec srandy
zde je několik párů fotek https://www.rajce.net/a16967316
Fous
Fous

Počet příspěvků : 47
Registrace od : 04. 11. 17
Věk : 60
Bydliště : pelhřimov

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  Šatan 23.09.20 20:16

Ahoj, také děkujeme za příjemné setkání. Těšíme se na jaro. Petr a Nataša
Šatan
Šatan

Počet příspěvků : 18
Registrace od : 02. 03. 17
Věk : 65

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  Pabo 24.09.20 21:01

Pabo
Pabo

Počet příspěvků : 20
Registrace od : 24. 05. 20
Věk : 51
Bydliště : Rychvald

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  holtik 27.09.20 15:15

Ahoj přátelé.
Dnes mě přivezli domů z Krajské Ústecké nemocnice kde jsem strávil tři týdny na jednotce intenzivní péče. Jedna z prvních cest vedla na naše stránky kde jsem se chtěl podívat jak se vám sraz vydařil když jsem se ho nemohl zúčastnit.
docela mě ale zamrzel příspěvek kde jsem se dočetl, že nemám ani špetku lidské slušnosti se omluvit. Do nemocnice jsem se dostal cca čtrnáct dní před srazem a mohu vás ujistit, že v situaci ve které jsem se nacházel psát na naše stránky nebo telefonovat opravdu nešlo.
Myslím si, že osočovat bez vědomí by se nemělo.
Omlouvám se dodatečně a pokud s tím měl někdo nějakou škodu tak mi dejte vědět abych to mohl dát do pořádku.
Přeji hezký den.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

fesa likes this post

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  fesa 27.09.20 18:05

Ahoj Holtíku , Ty Tvoje kecy o špitále nikoho nezaímají , jednou jsi na - black listě , tak sa necukaj . . . omluvenka - vlastni smrt . . . Zlý, rozzuřený

fesa

Počet příspěvků : 43
Registrace od : 05. 02. 13
Věk : 60

holtik likes this post

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  holtik 27.09.20 18:53

Tak vítej v klubu.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  reverend66 27.09.20 23:16

Tož brašule a segrule z jedné stopy.
Mám takový dojem, že se srazy a diskuze začínají zvrhávat v něco, to co nikdo z nás nechtěl. Mějme na paměti jedny z prvních, krásných, panenských, skromných srazů, kdy jsme spali pod stany nebo v kempových chatkách, pili pivo z papírových kelímků a ráno se myli ve společné koupelně. Chápu, že úroveň setkání PE, ne rok od roku, ale sraz od srazu stoupá. Položme si otázku, kdo z nás shromažďuje nálepky, pamětní listy, igelitové tašky plné prospektů, welcome drinky, frgále atd. atd. atd. Odpověď je nasnadě: NIKDO. Chápu, že je to investice pro organizátory. ale přesto nezatracujme ty hříšníky, kteří, ať už z jakýkoliv důvodů, nedorazili. Obdivuji každého, který se ujal organizace srazu, neboť vím, že to není jednoduchá záležitost. A proto bych apeloval na budoucí organizátory: zvažte co je ve vašich možnostech, kolik jste ochotní proinvestovat, kolik jste schopni tratit v případě neúčasti některých členů klubu STOC CZ/SK.
S pozdravem Mirek ALEXA Litoměřice

P.S. Letos jsme se nezúčastnili, protože jsme přišli do styku s nemocným na C19 (syn a snacha bydlící v Praze). Zaplať Pán Bůh se nám to vyhnulo, ale přesto jsme nechtěli riskovat. A jak jsem psal v předchozím příspěvku. Není to o srabáctví, ale o odpovědnosti vůči svému okolí.
M.A.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

fesa likes this post

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  Vodouch 1100 07.10.20 16:37

Ahoj přátelé,
omlouvám se, že reaguji pozdě, ale měl jsem teď také zdravotní problémy.

Nechtěl jsem nikoho naštvat, nebo urazit a už vůbec ne dostat diskuse tímto směrem.

Chtěl jsem pouze upozornit na těžkou práci organizátorů ( a je jedno jestli organizujete sraz s dárky a programem, či pouze
ubytování v kempu... ).
Pokaždé musíte majiteli zařízení ohlásit a objednat množství ubytovaných....
Většina majitelů nabízí lůžka přez "booking", takže od vás potřebují aktuální informace. A ono když v den příjezdu v 15 hod. odpoledne
upřesňujete majiteli poslední informace, tak předpokládáte, že vám všichni objednaní tyto informace seriozně poskytli .....

Holtíku, Tobě se omlouvám.
Děkuji za reakci a za vysvětlení. A hlavně doufám, že už jsi v pořádku.
Rád se Ti omluvím osobně z očí do očí, pokud mi dáš příležitost.

Od ostatních, které jsem uvedl v mém hodnocení srazu jsem se žádného vysvětlení nedočkal.
Samozřejmě, že se mi nemusí nikdo zpovídat, ale pak je to zase jen o té slušnosti.... O ničem jiném.

Standa
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Počet příspěvků : 419
Registrace od : 22. 05. 11
Věk : 58
Bydliště : Tábor - Měšice

http://Stanislav.Vodicka@seznam.cz

Fous likes this post

Návrat nahoru Goto down

26. setkání členů a příznivců - podzim 2020 - Stránka 3 Empty Re: 26. setkání členů a příznivců - podzim 2020

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru