Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motorka je malá - nějaký tipy?

2 posters

Goto down

Motorka je malá - nějaký tipy? Empty Motorka je malá - nějaký tipy?

Příspěvek  velkej rs 05.11.17 22:16

Ahoj, rozhodl jsem se pro koupi větší motorky a ST 1100 mi přišla jako bezva volba do tý doby, než jsem si na ní sednul. Mam 195cm a nevejdou se mi nohy do těch plastů přední kapotáže. Napadlo mne to řešit zvednutím sedla - přečalouněním, případně i zvednutím řidítek. Je tady někdo podobně narostlej, kdo to řešil? Nerad bych koupil motorku a pak jí prodával, protože je mi malá. Díky za rady a tipy.
velkej rs
velkej rs

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 05. 11. 17
Věk : 53
Bydliště : Praha

Návrat nahoru Goto down

Motorka je malá - nějaký tipy? Empty Re: Motorka je malá - nějaký tipy?

Příspěvek  Duduk 15.03.18 5:23

Tak ti nevím, jestli jsi seděl na ST1100 člověče Šokovaný Já mám dva metry, nohu 49, motorku jsem koupil před dvěma lety a za celou dobu a 15000km jsem neměl problém se na ní vejít. Naopak, klidně celý den pohodového ježdění. Díky A upozorňuju, že řídítka mám bez úprav a sedlo dokonce o něco nižší, než se standardně dodávalo v Evropě. Klidný
Duduk
Duduk

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 17. 04. 16
Bydliště : Český Krumlov/Linz

Návrat nahoru Goto down

Motorka je malá - nějaký tipy? Empty Re: Motorka je malá - nějaký tipy?

Příspěvek  velkej rs 12.04.18 22:17

To nevim...zkoušel jsem dvě a byly my stejně malý. Nevešly se mi nohy do kapotáže. Asi mám nějaký blbý nohy. Když jsem to vymyslel tak, že nechám přešít sedlo, tak jsem to vyřešil tím, že jsem koupil 1300. Když je sedlo v nejvyšší poloze, tak je to v pohodě. Ale dík za zkušenost. Velmi šťastný
velkej rs
velkej rs

Počet příspěvků : 3
Registrace od : 05. 11. 17
Věk : 53
Bydliště : Praha

Návrat nahoru Goto down

Motorka je malá - nějaký tipy? Empty Re: Motorka je malá - nějaký tipy?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru