Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZÁKONNÉ RUČENÍ

2 posters

Goto down

ZÁKONNÉ RUČENÍ Empty ZÁKONNÉ RUČENÍ

Příspěvek  lavon 15.03.17 15:57

Kolik ho platíte?Byl jsem 10 let u Generali a platil jsem za obsah 2.2 auto 5tis.a každoročně zdražování i když nic neprovedl a povídám to sestře a povídá-si vůl,já ti to zařídím za polovinu u ČSOB.Tak jsem jí donesl i smlouvu z motorky,kde jsem platil 1700,- a udělala mi to za 1200,- u Kooperativy!
Snad to taky někomu pomůže-musí se vyhledat třeba za dva roky,kde je to výhodnější Šokovaný



PS: dlouho marodím,pro změnu mi v druhém rameni objevil kalcifikaci,tak nevím zda bude další operace a ani jestli se dostanu na naše další setkání Jezdit
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

ZÁKONNÉ RUČENÍ Empty Re: ZÁKONNÉ RUČENÍ

Příspěvek  JUROPE1608 15.03.17 18:36

No ono taky záleží co všechno máš pojištěný,( připojištění skel, srážka se zvěří atd.) důležité je taky výše krytí způsobené škody na zdraví a majetku, všechny tyto věci musíš vzít v úvahu. Výsledná částka je až to poslední. Další co je důležité zmínit, je chování pojišťovny při případné likvidaci pojistné události ( na netu je plno diskuzí tak si počti Velmi šťastný ) Každý má jinou zkušenost , tak hodně štěstí.

JUROPE1608

Počet příspěvků : 375
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

ZÁKONNÉ RUČENÍ Empty Re: ZÁKONNÉ RUČENÍ

Příspěvek  lavon 16.03.17 14:30

Jen základ jsem myslel,to bych napsal jako plus pojištění oken,živelné pohromy aj.a na moto? Oči v sloup
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

ZÁKONNÉ RUČENÍ Empty Re: ZÁKONNÉ RUČENÍ

Příspěvek  JUROPE1608 16.03.17 18:16

Já myslel, že jsi tam psal i o autě s obsahem 2,2 !!! Asi jsem debil já, jelikož neumím číst. Že jsem se na to nevy......!!!!

JUROPE1608

Počet příspěvků : 375
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

ZÁKONNÉ RUČENÍ Empty Re: ZÁKONNÉ RUČENÍ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru