Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slovensko 2016

4 posters

Goto down

Slovensko 2016 Empty Slovensko 2016

Příspěvek  holtik 27.01.16 16:08

Ahoj přátelé. Potřeboval bych poradit, kde se ubytovat v pěkném prostředí se zabezpečeným parkováním motorek na Slovensku. Byl by to asi týden a měl by to být základní tábor na denní vyjížďky po okolí. S tím je spojena také prosba na doporučení lokalit co stojí zato vidět. Asi by nejlépe poradil největší znalec své domoviny Bartko,ale přivítám každou radu a doporučení. Mějte se dobře a nespěte tu moc. Holtík.

                  Lol!
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Slovensko 2016 Empty Re: Slovensko 2016

Příspěvek  lavon 28.01.16 15:34

http://ladvon.rajce.idnes.cz/M-B_TOUR_VYSOKE_TATRY/
http://ladvon.rajce.idnes.cz/MB_TOUR_2015_TRENCIANSKE_TEPLICE/
Záleží,co chceš vidět,jestli lázně o kterých jsem nevěděl a okolí Trenčína,nebo něco jiného.Anebo Tatry,je to konec světa,končí silnice a z hotelu Hutník krásný výhled na blízké skály-dál jsem se neodvážil jít,jen kousek za a to jel o den dřív,ale nešlo víc stihnout a parkování před hotel,kde se snad nemůže nic stát.A v lázních taky u pěší zóny,kamery tam asi jsou.Všude jsem byl na srazu Mercedesů,kam jsem byl pozván a cena piva Tatry 2€ a Trenčínské Teplice příjemných 1,20€ a je tam možné jezdit okolo a pak se vrátit a druhý den jet na druhou stranu-za tři dny jsem to objel a při zpáteční cestě v neděli z Tater při cestě domů si prohlédli Luhačovice.
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Slovensko 2016 Empty Re: Slovensko 2016

Příspěvek  holtik 17.02.16 14:09

Láďovi velké díky za nástřel kam na dovolenou na Slovensku a Vám živým či mrtvým také díky za pomoc. Již jsem myslel, že to zde umřelo, ale jak vidím tak to tu žije až až. Asi pojedu do Itálie nebo Rakouska, tam to znám. Zmatený Zmatený Zmatený
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Slovensko 2016 Empty Tipy na jih Slovenska

Příspěvek  Jarda Hrdina 18.02.16 13:13

Ahoj,
pokud by jsi měl zájem o jih Slovenska, tak z vlastní zkušenosti určitě doporučuji tamní termální koupaliště.
Za zastavení určitě stojí Zlaté písky u Bratislavy a vodní dílo Gabčíkovo.
Nyní již k výše zmíněným termálům. Osobně mám zkušenosti s termály v Dunajské Stredě, kde je to vcelku velké, je tam spousta atrakcí a v sezoně i spousta lidí. Ubytovat se můžeš přímo v areálu. Pokud pojedeš dál, tak se můžeš zastavit v dalších termálech, a to ve Velkém Mederu.
Kdyby jsi chtěl něco klidnějšího, tak doporučuji termální koupaliště v Polném Kesově. Je to tam po rekonstrukci a celkově je tam příjemně. No a poslední možnost je ještě areál ve Štúrovu. Je to podobné Dunajské Stredě. Tím, že je to přímo na hranicích, tak je možnost se nechat přes most převést vláčkem a jsi v Maďarsku, kde se můžeš kouknout po památkách.

Jinak koukni na cestopisy na motorkářích, tam se vždy dívám. Je tam spoustu cestopisů, kam se určitě zajet podívat a co nevynechat.

Doufám, že to alespoň trochu pomohlo k plánování cesty. Úsměv

Jarda
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Slovensko 2016 Empty Re: Slovensko 2016

Příspěvek  holtik 18.02.16 14:28

Jarouši moc díky. Tu Dunajskou Středu mám v hledáčku. No, ale píšeš, že je tam mraky lidí. Tak uvidím. Chtěl bych něco komornějšího. Každopádně díky Jirka. Díky
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Slovensko 2016 Empty Re: Slovensko 2016

Příspěvek  Jarda Hrdina 18.02.16 14:43

Není zač. Co se týče té Dunajské, tak je to poměrně velký areál, takže se tam to množství lidí v pohodě vejde. Není to úplně "hlava na hlavě". Kdyby jsi měl zájem, tak nemusíš být ubytovaný přímo v areálu, ale pár metrů přímo od areálu je takový klidný penzion - není to ani moc drahé (majitel je taky motorkář). Akorát si pak platíš vstup do areálu.
A nebo jednoduše ten Polný Kesov. Tam je to taky pěkné a není tam mnoho lidí. Sluníčko
Jarda Hrdina
Jarda Hrdina

Počet příspěvků : 95
Registrace od : 08. 09. 11
Věk : 55
Bydliště : Ústí nad Orlicí

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Slovensko 2016 Empty Re: Slovensko 2016

Příspěvek  Věrka 30.03.16 20:24

holtik napsal:Jarouši moc díky. Tu Dunajskou Středu mám v hledáčku. No, ale píšeš, že je tam mraky lidí. Tak uvidím. Chtěl bych něco komornějšího. Každopádně díky Jirka. Díky

Ahojda, přejeď hranice a hned kousíček za hranicemi je oáza kllidu a pohody v Maďarsku - tip Lipót či Hegyko ti v tomto případě jistě přijde vhod

v+v

Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

Slovensko 2016 Empty Re: Slovensko 2016

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru