Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navrh na 11.setkani Pan-European

+21
fesa64
jpb
Mira KT
JUROPE1608
Jarda Hrdina
Maverick
stevo
Skorpionwr PL
CZETI
reverend66
Barko
jirka.decin
Vodouch 1100
Věrka
holtik
lavon
bob
Guga
Cami
Miky
Admin
25 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  Guga 02.06.13 16:27

Také hlásím šťastný návrat domů. Už jsem přivítanej, vykoupanej, napapanej a teď jsem v obležení svých žen Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty srazy/vyj힡ky-sezona 2013

Příspěvek  jirka.decin 02.06.13 16:34

Ač s podivem a nemnoho mokrý Jirka a Hanka z Děčína jsou v pohodě doma- díky všem i do Polska

jirka.decin

Počet příspěvků : 81
Registrace od : 28. 01. 10
Věk : 68

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  reverend66 02.06.13 16:37

Dobro došli. Ve čtvrt na dvanáct už jsme byli doma. Největší problém nebyl déšť, ale prudký boční vítr. Půlku cesty jsem jel jak kapitán Schettino z Concordie. Pořád jsem byl nakloněn na pravobok. Na druhou stranu je pravda, že jsme dorazili vysušení. Díky Mikimu za měždunarodnoju stréču. Zorganizovat sraz olbřímých rozměrů není jednoduché. Pozdrav zasílají M+L.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  tomasheq 02.06.13 17:17

Jihlava taky hlasi uspesny navrat Skákající Kdybych byval driv cetl zpravy, tak se s Vodouchem podivam i primo do Tabora na ten protrzenej rybnik, ale aspon jsem byl rychleji doma :-) A ten vitr z Tabora do Jihlavy byl fakt mazec, presne jak se pise vys....A sraz paradni, priste dorazi i moje tentokrate nemocna zena a uz se tesime Santa
tomasheq
tomasheq

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 27. 12. 12
Věk : 38
Bydliště : Jihlava

http://www.czhair.com

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  holtik 02.06.13 18:12

Nějak mi to nešlo poslat, tak ještě jednou. V pohodě jsme dorazili no vždyť jsme zatočili doleva za hotel a byli jsme doma. Mikymu velký obdiv za skvělou organizaci celého srazu a výběr krásného prostředí. Ahoj Jirka a Alena. Lol!
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  fesa64 02.06.13 18:35

Ahooooj šeci , bo Vám blilo smutno po našemu jazíčku , toš aj já písnu tošku pismenek .

Bo f prvej lajně cu pozdrafit a poděkofat Mikymu , bo si fakt máknul , i dyž počasíško nedoladil , - dal bych mu reparáááát . . .
a eče esli Vás to zajímá taky sme fajně dofffffrčeli . Z Doubic do Hradce chč ilo , chfilkami skorem tragáááče a sračky, ale za Hradcem až domů opalovačka a kochačka , no jo o o o .... morava je morava . . . . aj ta slifka tu epčí chutnáááá . a fčil ňa napadá esli ten podz. srazík nebude epči udělat na moravě . . . Ďábelský Květina Rozpustilý
Jinak jsme doffffr F 16,30 klidek poho . a těšíme se na další srazík. Mějte se fšeci faině a ščasnééé km. fesa a Haňulka

fesa64

Počet příspěvků : 313
Registrace od : 27. 02. 13
Věk : 60

http://fesa64@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 02.06.13 19:38

Štyria Slovenskí vodníci ktorí stihli ujsť z Čiech hlásia bezpečný návrat domov. Po Prahu bolo bez dažďa, od Prahy až do Znojma lejak. No v Rakúsku teplo a slnečno. Keď som odomykal doma bránu spustil sa lejak... Ďakujeme za pekný víkend so super ľuďmi. Tak snáď na jesennom zraze sa uvidíme.
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  jpb 02.06.13 20:42

Ještě jeden palec nahoru (y) pro všechny statečné účastníky, co přijeli, jezdili a odjeli na vodě Velmi šťastný

Velké díky patří Mikymu za skvělou přípravu a realizaci srazu. Jestli doteď úroveň setkání stále stoupala s novými zkušenostmi,
tak s 11. to Miky posunul již na profesionální level... bohužel ... Mrkající
Bude to pro nás náročné léto, abychom se pokusili tu pomyslnou laťku ještě kousek pozvednout,
ale určitě již teď jste všichni srdečně zváni na podzimní sraz .. někam .. na Karlovarsko !

jpb
jpb

Počet příspěvků : 38
Registrace od : 09. 12. 09
Bydliště : Ostrov

http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=48172

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  lavon 03.06.13 15:48

Tak jak to už bývá,všechno fotím a počítám,ať mám v nečase o čem přemýšlet a na co koukat.Snad to bude zajímat a Miky a popř.lepší počtáři doplní.Napočítal při obědě 26 motorek,z toho 2 sk a 3 pl.Po příjezdu zpět k hotelu chvíli počkal a napočítal 45 motorek+druhé auto,kde dorazil Vmot a předpokládám,že Fesa a Břeťa-co vím určitě parkoval vedle u penziónu=47 motorek celkem! Lol!
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  Guga 05.06.13 19:36

Tak, stalo se!
Kdyby se radši přidaly nějaké další odkazy fotek i videí ze srazu či další případné návrhy ohledně klubových věcí, bylo by to lepší, než to "předchozí" tlachání!!! HOWGH!!!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  Vodouch 1100 05.06.13 20:42

Ahoj všichni,
vím že to nepatří právě sem, ale chci Vás nasměrovat do sekce "Prodám",
kde v odkazu "Nákupy v Anglii" si můžete objednat u Marcina Spili
nějaké příjemné doplňky na PanEuropeana1300.
Objednávky se uzavírají v pátek, protože v sobotu Marcin uzavírá objednávku.
(Marcin tam má pro polský club 10% slevu).
Až zboží Marcinovi přijde, tak se s ním domluvím a setkáme se v Těšíně, kde mu zboží
zaplatím a převezmu. Pak se se zájemci domluvíme, jak si ho předáme tady v ČR.
Já mu budu platit v Eurech, ale pak to spolu můžeme v pohodě přepočítat na Kč.

Svou případnou objednávku připiště do sekce "Prodám" - "Nákupy v Anglii".

Standa
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Počet příspěvků : 419
Registrace od : 22. 05. 11
Věk : 58
Bydliště : Tábor - Měšice

http://Stanislav.Vodicka@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 7 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru