Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navrh na 10.setkani Pan-European

+15
lavon
ZIP
MarcinPL
Lea.
JUROPE1608
Jarka JJ.
Guga
Icemanstbk
Věrka
Vodouch 1100
Miky
Barko
holtik
Cami
Maverick
19 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 09.06.12 7:59

UBYTOVANIE

Ubytovanie si všetci (aj tí ktorí mi už písali! ) objednávajte na emailovej adrese hotela: mail@hotelhavrania.sk

Nezabudnite k predmetu objednávky napísať že sa jedná o zraz PanEuropean !!!! aby vám neodpísali že majú hotel obsadený.
Ak niečo, potom píšte mne.



Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 10.06.12 18:09

OBJEDNÁVAL SI UŽ NIEKTO POBYT ???? Len pre info.
Bude lepšie keď si ubytovanie hotel sám ustráži a potvrdí vám rezerváciu.
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Vodouch 1100 10.06.12 22:21

Ahoj Barko,
včera jsem objednával. Psal jsem, ať mi objednávku potvrdí,
ale zatím nic. Je neděle, takže počítám, že mi odpoví až v pondělí.
Standa
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Počet příspěvků : 419
Registrace od : 22. 05. 11
Věk : 58
Bydliště : Tábor - Měšice

http://Stanislav.Vodicka@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 10.06.12 22:39

Vodouch 1100 napsal:Ahoj Barko,
včera jsem objednával. Psal jsem, ať mi objednávku potvrdí,
ale zatím nic. Je neděle, takže počítám, že mi odpoví až v pondělí.
Standa

Dík za info Stando. Bol som na Havranej v piatok večer, dohodli sme predbežne podmienky, objednal som hudbu, v soboru večer som bol na hoteli opäť sa najesť a majiteľka mi povedala že nemala čas ísť na net, makala v kuchyni Ďábelský . Preto sa pýtam takto, keď to nepotvrdí do utorka daj mi vedieť, zavolám jej. Dosť sú vyťažení... Len opakujem, napíšte že chcete ubytko na zraz PanEuropean .
Ešte maličkosť, kto ste fajčiari na hoteli cigarety nemajú, je to NEFAJČIARSKY HOTEL !!!!, nezabudnite si cigarety so sebou, na terase sa fajčiť dá.

Pohľad z hotela Lol! :Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Dsc00411bv
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  holtik 11.06.12 6:33

Objednával jsem si také pokoj, ale také žádné potvrzení objednávky. Čau Jirka.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  holtik 11.06.12 18:12

Omlouvám se již to dorazilo. Vše OK.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Miky 11.06.12 18:16

Také už jsem objednával. Ubytování hotelem potvrzeno!
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 62
Bydliště : Neuměřice

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  holtik 11.06.12 19:05

No já musím nějak vyřešit těch dvacet euro. Úcět nemám tak to pošlu asi složenkou. To je ,ale šlamastika.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 11.06.12 19:06

Takže adresa na objednávanie je O.K., teraz je len na Vás aby ste si objednali ubytovanie. Hotel má do cca 40 miest, takže neváhajte a nezaváhajte Lol! .
Jánošíkov kraj sa na Vás teší Díky Díky Díky .
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 11.06.12 19:07

holtik napsal:No já musím nějak vyřešit těch dvacet euro. Úcět nemám tak to pošlu asi složenkou. To je ,ale šlamastika.

Na hotely sa dá platiť kartou !!!!
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  holtik 11.06.12 19:13

No co dodat. Karty jsou karty a hotovost je hotovost. Nejsem příznivec veřejných financí a proto si nějak poradím.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Vodouch 1100 12.06.12 0:01

Ahoj,
také mi přišlo potvrzení ubytování.
Zálohu zaplatím co nejdříve. Jel bych nejraději už teď.
Moc se těším. Slovensko mám moc rád.
Standa
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Počet příspěvků : 419
Registrace od : 22. 05. 11
Věk : 58
Bydliště : Tábor - Měšice

http://Stanislav.Vodicka@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Cami 12.06.12 10:34

To je průser a kdo bude spát se mnou Poškrábat se asi nemají jednolůžkové pokoje Smutný tak která s holčin se odhodlá Lol!
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 48
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 12.06.12 12:55

Cami napsal:To je průser a kdo bude spát se mnou Poškrábat se asi nemají jednolůžkové pokoje Smutný tak která s holčin se odhodlá Lol!

Veď sa dohodni s nejakým pilčíkom "dreva" ktorý bude s tebou spať, aspoň budeš vedieť ako trpí tvoja polovička keď s tebou spí v jednej izbe Velmi šťastný Smějící se .
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  holtik 12.06.12 13:50

Zálohu jsem již zaplatil. Tak snad dorazí. Byl to ale pro mě pětiboj.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Maverick 13.06.12 13:20

Ubytování zamluveno i potvrzeno - jdu tankovat.Jirka a Hanka z Děčína
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Vodouch 1100 13.06.12 20:49

Ahoj,
tak jsem dnes platil zálohu.
Mám účet u č.spořitelny a tam mi řekli - 200,-Kč za převod + 220,-Kč za vyplnění formuláře.
Tak jsem jim poděkoval a nakonec jsem to poslat poštou za 50,-Kč poplatek.
Komerčka chce například za zaplacení eur do zahraníčí poplatek 8 eur.
Jo - to naše bankovnictví - to je bomba.
To jen pro Vás, kdo ještě neplatil a nemá vypilované vlatstní bankovnictví.
Ale nic mi nepokazí těšení na září.
Standa
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Počet příspěvků : 419
Registrace od : 22. 05. 11
Věk : 58
Bydliště : Tábor - Měšice

http://Stanislav.Vodicka@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  holtik 14.06.12 19:16

Tak to jsem přesně ve spořce zažil také. Poslal jsem to nakonec přes internet. Vzali si pajdu. Tak to tam snad dorazí.
holtik
holtik

Počet příspěvků : 249
Registrace od : 28. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 17.06.12 20:35

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 P1000917u
Cami napsal:Jéžiš Barko ty mně chceš zabít takový kus z bodu A do bodu B do restaurace takový kus to umřu hlady

Cami, bol som vyskúšať ako varia, objednal som si grilované koleno. Dopadol som ako na Maxíčkách - zas kilo mäsa Šokovaný Polekaný . Takže budeš spokojný Lol! .
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Cami 19.06.12 12:55

Sakra ty mi děláš chutě jen doufám že mi to vyjde kruci v práci dělají problémy tak vůbec nevím jestli dorazím,ani ubytko si nemůžu zaplatit dopředu jelikož nic nevímpřinejhorším pokud bych jel a nebylo už nic volného spím ve stanu,příroda na to je tam krásná,budu se snažit udělat vše pro to abych dojel kruci už jednou mně slovensko minulo
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 48
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Jarka JJ. 22.06.12 8:00

Ubytování rezervováno , potvrzeno hotelem :-) Jen tu zálohu ...tak tu tam raději o zkušenostech zavezu, uděláme si v neděli výlet a zároven to tam omrknem Smějící se
Jarka JJ.
Jarka JJ.

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 11. 05. 11
Bydliště : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 22.06.12 12:38

Tak daj potom vedieť aký dojem hotel na teba spravil. Skákající

Len keď už budeš (budete) odbočovať z cesty na príjazdovú cestu k hotelu zaraďte tam prvý prevodový stupeň v tom stupáku!!! Nie že ti zhasne motor lebo motorku položíš na zem v tej zákrute!!! Príjazdová cesta k hotelu je teraz dosť špinavá, lesácí tam ťažia drevo.
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Jarka JJ. 25.06.12 20:22

Hlásíme dojmy z nedělního výletu na Oravu Mrkající Hotel nádherný, personál velice ochotný , jídlo výborné, Radler měl správnou teplotu :-D !!! Ovšem ten příjezd Zlý, rozzuřený , poslechli jsme, přeřadili na jedničku a jeli ...z touringu rázem enduro Ďábelský ale přátelé ten pohled, který se vám naskytne po příjezdu je prostě jedinečný....vybral jsi Barko naprosto skvěle !!!!! Za nás máš už ted velkou pochvalu !! Jen to počasí aby vyšlo Sluníčko Těšíme se v září. Jarka a Milan
Pár fotek: http://milhauska.rajce.idnes.cz/Orava_2012
Jarka JJ.
Jarka JJ.

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 11. 05. 11
Bydliště : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Barko 25.06.12 21:06

Milan, tá cesta celkom O.K., to si ešte nebol s Panom v Rumunsku Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný . Ja som tam išiel na Pane v stupačkách Polekaný .
Ako som spomínal teraz tam na príjazdovej ceste k hotelu ťažia drevo, snáď do zrazu skončia. Aj tak tá cesta nie je bohvie čo, no v pohode sa dá vyjsť, podklad je asfalt (aj keď so zlým povrchom). Ďaľšia kapitola je cesta v dedine, no keď som tam bol naposledy tak ju renovujú a dávajú nový asfalt, do zrazu bude hotová.
Ja ešte pripomeniem pred zrazom na nutnosť že pred zákrutou kde sa odbočuje k hotelu vraziť do prevodovky jedničku !!!
Myslím že prostredie sa bude páčiť aj ostatným účastníkom zrazu Ďábelský .


Naposledy upravil Barko dne 25.06.12 22:26, celkově upraveno 1 krát
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08
Bydliště : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Cami 25.06.12 21:24

No doufám že mně to výjde abych dojel,jediný nebudu drhnout podvozkem leda hubou Lol!
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 48
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 10.setkani Pan-European - Stránka 2 Empty Re: Navrh na 10.setkani Pan-European

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru