Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moderátoři

+3
Maverick
Guga
Admin
7 posters

Goto down

Moderátoři Empty Moderátoři

Příspěvek  Admin 24.06.11 12:14

Dnes na žádost byl zvolen Moderátorem tohoto fóra Jurope1608 a Reverend66 (samotným Adminem),tímto blahopřeji Maverick.

Admin
Admin

Počet příspěvků : 35
Registrace od : 14. 10. 08

https://pan-european.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  Guga 24.06.11 18:45

Admin napsal:Dnes na žádost byl zvolen Moderátorem tohoto fóra Jurope1608 a Reverend66 (samotným Adminem),tímto blahopřeji Maverick.

A už se vezou! Smějící se Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  Maverick 23.09.11 13:37

Guga napsal:
Admin napsal:Dnes na žádost byl zvolen Moderátorem tohoto fóra Jurope1608 a Reverend66 (samotným Adminem),tímto blahopřeji Maverick.

A už se vezou! Smějící se Lol!

Pokud mate nejake zadosti ohledne fora tak kontaktujte soukromou zpravou bud
Admina,Mavericka nebo Didaktika.

Ohledne prispevku ve foru muzete Moderatory a to:
Maverick,Guga,Reverend66 a Vodouch 1100
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  Miky 03.01.13 13:55

Přátelé jedné stopy, protože se na tomto fóru toho moc neděje, pokusím se ZA SVOU OSOBU najít odpověď. Jak jistě víte z mých nemnoha příspěvků, jsem v celku zapálený domací kutil a motorkář. Měl jsem radost z toho, že se o své (i cizí) nápady mohu podělit zde na fóru, kde je převážná většina lidiček se stejným strojem. Dnes sem přidám další (asi 4) vylepšení, jenže vhledem k systému fóra kde normální člověk nedokáže vložit ani foto (a to jsem zkoušel všechny možnosti které zvládám)mě prostě vadí,(bez fota nemá smysl něco popisovat) budu další příspěvky vkládat na fórum ,,Motorkáři.cz" bo tam je to velmi snadné a jednoduché a protože věřím že i zde se najde alespoň ,,někdo" koho to zajímá, tak sem budu vkládat ,,pouze" odkazy. Přijde mi to trošku líto, protože si myslím že fóra na konkrétní stroj či cokoli jiného vznikají především proto, aby člověk našel vše na jednom místě. Mrzí mě i to, že vaše nápady a vylepšení sem nikdo nedáte, přestože na srazech je jich vidět relativně dost. Plačící, smutný Přitom i to je jeden z důvodů proč je toto fórum ,,mrtvé"
Nechci tím nikoho popudit nebo naštvat, ale prostě jsem měl potřebu to říct, hlavně z důvodu že mě to fakt mrzí. Na závěr se tedy přimlouvám u admina či majitele tohoto fóra, zda by s tím nešlo něco udělat. Například předělat web do češtiny,přidat více témat,usnadnit vkládání obrázků. Určitě by toho šlo i víc, ale tohle by pro začátek stačilo.
Díky Miky
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 62
Bydliště : Neuměřice

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  bob 03.01.13 14:52

Jsem taky pro zjednodušení vkládání fotek a ta čeština by bodla taky. Ještě se mi nepodařilo donutit fotku aby z počítače přelezla na forum. Mikymu díky za vylepčení až si koupim ST1300 hned tě využiju. Na první pohled to vše vypadá jednoduše jen vědět kam šáhnout.
bob
bob

Počet příspěvků : 126
Registrace od : 16. 05. 10
Bydliště : Praha

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  Miky 03.01.13 15:06

No, u té češtiny je hlavně problém v tom, že když chce někdo odepsat ve vlákně, tak se občas uklepne a místo odpovědi založí nové téma. To když potom rozklikne někdo neznalý, tak neví o co vlastně jde. Úsměv
Jinak děkuji za uznání. Občas ty úpravy opravdu jednoduché nejsou.
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 62
Bydliště : Neuměřice

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  Skorpionwr PL 03.01.13 21:17

Na Polskim forum większość działów jest dostępna po zalogowaniu. Zdjęcia wkleja się bez żadnych problemów. Mamy też dwa działy gdzie trzeba uzyskać specjalne uprawnienia nadawane przez admina. Dla innych osób te działy są niewidoczne. Jest to dział POMOC i ZLOTOWICZE. Jeżeli Będziecie zainteresowani napiszę więcej. Co do pisania na temat to powinien tego pilnować admin i albo zwracać uwagę albo przywołać do porządku innymi sposobami. Rozpustilý

Skorpionwr PL

Počet příspěvků : 139
Registrace od : 16. 09. 12
Věk : 63
Bydliště : Przasnysz Poland

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  lavon 04.01.13 19:37

Hurá,něco jsem přece rozhýbal,jen tak dál-nezlobte se,nemohl to už vydržet-děkuji i za PF 2013!
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

Moderátoři Empty Re: Moderátoři

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru