Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TADY NE!!!

2 posters

Goto down

TADY NE!!! Empty TADY NE!!!

Příspěvek  ZIP 25.11.10 16:27

ZIP
ZIP

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 24. 01. 10
Věk : 46
Bydliště : Zábřeh

Návrat nahoru Goto down

TADY NE!!! Empty Re: TADY NE!!!

Příspěvek  Guga 25.11.10 19:08


Copa, copa?
A už máš prodáno?
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

TADY NE!!! Empty Koupě

Příspěvek  ZIP 26.11.10 10:22

Ahoj,já mám stroj právě z odkazu.A musím říct,že se to nepovedlo.Nechci tady nikoho pomlouvat,ale hlásit se to muší!Prostě jsem platil servis u toho pána co to dovezl a ten mechanik neodhalil dost vážnou věc s kardanem(cena opravy 24tis) a letos opět kardan uvnitř se to povolilo,zmizely správné vůle,rozpadlo se jehlové ložisko a to jen proto,že to bylo nesprávně dotažené doslova dobouchané mi řekli v Hondě Janov...Na toto jsou prý orig.přípravky a pokud je nemáš tak to musíš nějak dobouchat,že Tichý Ten pán mi na svoji obhajobu řekl,že mi v Hondě lžou.Přitom jsem se byl v Janově několikrát dívat jak to vypadá a co tam je ještě špatně.Proto tady varovně píšu. Ne
Jinak z Janova mi motorku vrátili všechno vyměnili i další věci provedli seřídili podvozek a musím říct,že jízdní vl.na 1.Prostě to má ve voku.S Janovem zatím spokojenost.I jednání velice slušní.
Letos jsem se rozhodl hodit inzerát na prodej,protože nás čeká příští rok stavba domu.Tak uvidíme jak budeme zvládat...Rozhodně ho levněji nenechám mám to všechno pospravené a není to tuctovka od S nebo Y Mrkající
ZIP
ZIP

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 24. 01. 10
Věk : 46
Bydliště : Zábřeh

Návrat nahoru Goto down

TADY NE!!! Empty Tady jo

Příspěvek  ZIP 26.11.10 10:27

ZIP
ZIP

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 24. 01. 10
Věk : 46
Bydliště : Zábřeh

Návrat nahoru Goto down

TADY NE!!! Empty Re: TADY NE!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru