Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

North Bohemian Jamboree

+11
Radkoj
Barko
Cami
Věrka
oupik
lavon
Bart
Maverick
JUROPE1608
Guga
reverend66
15 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty North Bohemian Jamboree

Příspěvek  reverend66 24.11.10 19:05

Pomalu začínám připravovat NBJ (pracovní zkratka). Prozatím jsem hledal ubytování v okolí a narazil jsem na MARINA Píšťany. Více na http://www.marinalabe.cz/ , ubytování stojí 600,-Kč na osobu a den se snídaní, tak že 2400,-Kč pro bikera+bikerku za víkend.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Guga 25.11.10 19:21

reverend66 napsal:Pomalu začínám připravovat NBJ (pracovní zkratka). Prozatím jsem hledal ubytování v okolí a narazil jsem na MARINA Píšťany. Více na http://www.marinalabe.cz/ , ubytování stojí 600,-Kč na osobu a den se snídaní, tak že 2400,-Kč pro bikera+bikerku za víkend.

No, já teda školy nemám, ale se mi zdá, že ta úroveň našich srazů začíná být čím dál víc na vyšší a vyšší úrovni? Možná budu jedinej, kdo se takhle naveze do cen za ubytko, ale nešlo by něco "přízemnějšího (cenově)"?
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  reverend66 26.11.10 11:34

Určitě, proto jsem to dal do placu k diskuzi. Klidný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  JUROPE1608 26.11.10 12:56

Má pravdu předsedo !!! Král Král Král Král

JUROPE1608

Počet příspěvků : 375
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  reverend66 27.11.10 14:48

Uvidíme co na to el Presidento Klidný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Maverick 27.11.10 17:11

reverend66 napsal:Uvidíme co na to el Presidento Klidný
No velice me tesi jak se nam neustale zvysuje kvalita naseho setkani od jedno denniho sraziku a pote 3denniho v podobe kempu ve Krtinach az po soucasnou podobu.Je faktem ze neni az tak snadne vsem vyjit vstric a aby to vsem vyhovovalo jak po kulturni strance tak i po cenove.Jenom mam male obavy ze cena muze byt ve finale rozhodujicim faktorem pro nektere nase ucastniky jestli se zucastnit nebo tam prijet na otocku.Na druhou stranu kdyz zvazim lokalitu i kvalitu ubytovani tak zase to neni az takova hruza (ale to uz mluvim sam za sebe).Jeste jsem pri hlubsi analyze nasel moznost ubytovani ve stejne lokalite v autokempu (ubytovna za 170,-),mohla by to byt jakasi naplast pro ty kteri zvazuji mene utratit za ubytko.Otazka jeste zni jestli ubytovna bude v dobe nasi ucasti k dispozici a jestli je i tato castka za hotel finalni ponevadz pri kapacite kterou nabizi hotel si myslim ze jsme schopni to naplnit cele.No to je uz prace naseho radneho clena Reverenda.Jinak moc dekuji za info President.
Maverick
Maverick

Počet příspěvků : 320
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 55
Bydliště : Brno

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Bart 28.11.10 11:26

Toz chlapiii dovolte prispet jednim skromnym nazorem :-) Je to sraz jedne z nejdrazsich motorek a jde tady diskuze o stokorunach :-)))
Podelane zachodky v levnych campech ci ubytovnach pekny vylet casto nehezky pokazi ...
Bart
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 56
Bydliště : Prague:

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  reverend66 29.11.10 11:35

A to nejdůležitější, čím jsem měl začít je termín: 27.05. - 29.05. 2011.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty CO NECHAT STEJNÝ TERMÍN JAKO MINULÉ SRAZY?

Příspěvek  lavon 30.11.10 1:46

reverend66 napsal:A to nejdůležitější, čím jsem měl začít je termín: 27.05. - 29.05. 2011.
NEBYLO BY LEPŠÍ NEHÝBAT S TERMÍNEM V POLOVIVĚ MĚSÍCE?
lavon
lavon

Počet příspěvků : 240
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 56
Bydliště : SEDLČANY

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Guga 30.11.10 6:49

lavon napsal:
reverend66 napsal:A to nejdůležitější, čím jsem měl začít je termín: 27.05. - 29.05. 2011.
NEBYLO BY LEPŠÍ NEHÝBAT S TERMÍNEM V POLOVIVĚ MĚSÍCE?

Jestli to domluvíš se Třemi zmrzlíky, aby nám o5 nepřichystali nepěkné živelné podmínky ke srazu .?! Smějící se
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  reverend66 30.11.10 11:28

Zmrzlíci už několik let nefungují. A když tak týden před, nebo týden po.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Guga 30.11.10 15:38

reverend66 napsal:A to nejdůležitější, čím jsem měl začít je termín: 27.05. - 29.05. 2011.

Mně je to jedno, ale od června jsem zabit tak, že budu rád, když se ukážu na podzimním srazíku Poškrábat se
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  reverend66 30.11.10 16:34

Statistika průměrných teplot za posledních 7 let: 27.05. 20 st. celsia 28.05. 19.7 st. celsia 29.05. 18.4 st. celsia Studovat
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  oupik 13.12.10 18:15

hehé tak koukam že si vezmu asi peřinu a zabalim se do zadního kufru u deauvillky. Nápad uvidíme jesli se uvidíme. zatim času dost Úsměv

oupik

Počet příspěvků : 34
Registrace od : 20. 05. 09
Věk : 37

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Sraz 2011 květen

Příspěvek  Věrka 15.01.11 11:45

ahojky všichni - pokud se týče termínu, myslíme si, že by se měl termín nechat tak, jak byl domluven - tedy posl. víkend v květnu. Dohodlo se na tom, např. my s tím tak počítáme / víme to 1/2 roku dopředu / a tedy i ostatní aktivity , případně pracovní povinnosti jsme si zařídili tak, abychom měli volno. naopak jakákoliv změna odsouhlaseného termínu může být velkým problémem - myslíme si, že nejen pro nás...
a pokud se týče ubytování - určitě se přidáváme k názoru, že je lepší nějaký standard + , není nám 18 a je to max. 2 x do roka....
těšíme se zdravíme a pokud bude takhle teplý leden, tak snad za chvíli vyjedeme :-)) Věrka a Vašek
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Cami 15.01.11 13:41

Tak to tu bude brzy jak na srazu BMW kde pouze vstupné bez ubytování a jídla bylo za 3500 Kč na víkend,ale nevadí prodám motorku,koupím levnejší a mohu se zůčastnit Klaun
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 49
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty ????

Příspěvek  Věrka 15.01.11 13:48

Cami napsal:Tak to tu bude brzy jak na srazu BMW kde pouze vstupné bez ubytování a jídla bylo za 3500 Kč na víkend,ale nevadí prodám motorku,koupím levnejší a mohu se zůčastnit Klaun


kde to proboha bylo a hlavně ZA CO bylo 3,5 litru? když bez bydlení a jídla....
myslím, že tady byla řeč o 2400 s ubytováním pro dva na dvě noci a vč. snídaně - tedy nee každý jede ve dvou a na dvě noci...takže 2400 je vlastně max...
Jazyk
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Cami 15.01.11 14:15

3500 Kč bylo za vstup na akci BMW kde jsi dostal lístek,tričko a nálepku a samo byli slosovatelné ty lístky,ale ceny za to nestály,ubytování bylo bud ve stanech a chatkách,ale jinak to myslím ze srandy,ale jestli to tak bude pokračovat tak budu muset jezdit na skůtru abych mněl na ubytování Smějící se
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 49
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty :-)

Příspěvek  Věrka 15.01.11 17:09

Cami napsal:3500 Kč bylo za vstup na akci BMW kde jsi dostal lístek,tričko a nálepku a samo byli slosovatelné ty lístky,ale ceny za to nestály,ubytování bylo bud ve stanech a chatkách,ale jinak to myslím ze srandy,ale jestli to tak bude pokračovat tak budu muset jezdit na skůtru abych mněl na ubytování Smějící se


tak to je mazec...to bud rád, že jedeš s námi :-)) a cenu třeba nějakou někdo přiveze :-)
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Guga 16.01.11 10:40

Cami napsal:3500 Kč bylo za vstup na akci BMW kde jsi dostal lístek,tričko a nálepku a samo byli slosovatelné ty lístky,ale ceny za to nestály,ubytování bylo bud ve stanech a chatkách,ale jinak to myslím ze srandy,ale jestli to tak bude pokračovat tak budu muset jezdit na skůtru abych mněl na ubytování Smějící se

Jeden čas jsem měl podobnej pocit Smějící se
Termín je snad už definitivně domluvený na pevno - CHILLI - od PA do NE / 27.-29.5. 2011 !!!
Ale už to neřeším, když se budu chtít ubytovat jinde, tak to prostě udělám Klidný
Většina klubů v Evropě to dělá taky po penzionech/hotelích. Když se jich pak sejde víc - což bohužel u nás nehrozí Plačící, smutný , pak nastává varianta (brod, né - pro zatvrzelé Cimrmanovce!) kemp! Viz slet Wingů čo STOC za "louží! A vím, že to má svoje kouzlo Lol! Lol! Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Věrka 17.01.11 8:16

guga napsal:
Cami napsal:3500 Kč bylo za vstup na akci BMW kde jsi dostal lístek,tričko a nálepku a samo byli slosovatelné ty lístky,ale ceny za to nestály,ubytování bylo bud ve stanech a chatkách,ale jinak to myslím ze srandy,ale jestli to tak bude pokračovat tak budu muset jezdit na skůtru abych mněl na ubytování Smějící se

Jeden čas jsem měl podobnej pocit Smějící se
Termín je snad už definitivně domluvený na pevno - CHILLI - od PA do NE / 27.-29.5. 2011 !!!
Ale už to neřeším, když se budu chtít ubytovat jinde, tak to prostě udělám Klidný
Většina klubů v Evropě to dělá taky po penzionech/hotelích. Když se jich pak sejde víc - což bohužel u nás nehrozí Plačící, smutný , pak nastává varianta (brod, né - pro zatvrzelé Cimrmanovce!) kemp! Viz slet Wingů čo STOC za "louží! A vím, že to má svoje kouzlo Lol! Lol! Lol!

NO já myslím, že HLAVNÍ cíl setkání není ani počet hvězdiček hotelu ani"slosovatelné lístky " apod...Těšíme se na lidi, na pěkné motorky, na slušné počasí... pohodu , pokec , vyjížďku....
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Guga 17.01.11 9:49

NO já myslím, že HLAVNÍ cíl setkání není ani počet hvězdiček hotelu ani"slosovatelné lístky " apod...Těšíme se na lidi, na pěkné motorky, na slušné počasí... pohodu , pokec , vyjížďku....
[/quote]

Líp už jsi to nemohl říct Díky Lol! Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Věrka 17.01.11 10:25

guga napsal:NO já myslím, že HLAVNÍ cíl setkání není ani počet hvězdiček hotelu ani"slosovatelné lístky " apod...Těšíme se na lidi, na pěkné motorky, na slušné počasí... pohodu , pokec , vyjížďku....

Líp už jsi to nemohl říct Díky Lol! Lol! [/quote]

No my se těšíme mooc - takže budeme rádi za každou novou informaci - ohledně toho srazu - kam bude vyjížďka? Už se něco ví?
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Guga 17.01.11 10:32

No my se těšíme mooc - takže budeme rádi za každou novou informaci - ohledně toho srazu - kam bude vyjížďka? Už se něco ví?

Na vyjížďku je vcelku asi ještě brzy, ale počítám, že Mr. Reverend nám ukáže krásy svého kraje takové, že si nebudeme jenom myslet to nejhorší o severním výběžku Ďábelský
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 46
Bydliště : Strážkovice

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Věrka 17.01.11 10:39

guga napsal:
No my se těšíme mooc - takže budeme rádi za každou novou informaci - ohledně toho srazu - kam bude vyjížďka? Už se něco ví?

Na vyjížďku je vcelku asi ještě brzy, ale počítám, že Mr. Reverend nám ukáže krásy svého kraje takové, že si nebudeme jenom myslet to nejhorší o severním výběžku Ďábelský

No to určitě !! :-) Je to královské město, je to " Zahrada Čech"....to se je jistě na co těšit ! :-) Jsou tam Klášterní vinné sklepy, a 12 km BOMBA vinařství Velké Žernoseky - pokud do toho můžu "kecat" - zastávka tam na prohlídku sklepa je opravdu skvělá !!!
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09
Věk : 56
Bydliště : Jaroměř

Návrat nahoru Goto down

North Bohemian Jamboree  Empty Re: North Bohemian Jamboree

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru