Zasuvka na zapalovac,navigaciu

Goto down

Zasuvka na zapalovac,navigaciu

Příspěvek  Andy333 za 04.07.10 20:51

Zdravym.Nenašiel som to tu tak ma neukamenujte ale aspon do buducna to tu bude pre druhych.Zaujma ma,ako mate uchytene zasuvky na Europeane ST 1300.Neviem kde ju mam dať.Kupil som si navigaciu a zabudol som,že nemam zasuvku poriešenu.Inač ma to prekvapuje a je o tom dosť popisane že Pan european nema už v zaklade takuto pre dnešnu dobu zakladnu vec pre turistiku.No nevadi,zasuvka je kupena,mam aj zasuvku na poistku a rozmyšlam ju dať napriamo na baterku,bol by to problem?Počul som že aj taketo riešenie je možne ak to budem mať cez poistku.U mna je lepšie to takto poriešiť,čo vy na to?Dufam,že to tu nebude mrtve,dakujem. Mrkající Velmi šťastný

Andy333

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Zasuvka:

Příspěvek  Bart za 04.07.10 22:00

Mam STcko zatim chvilku a plasty jeste nebyly dole, tedy vlastne byly, ale v servisu po nehode. Jezdim zatim stale vic na Varaderu, nejak si na STcko nemuzu zvyknout. Snad ti pomuzu, jako elektrikar :-)
Dej zasuvku kam te napadne, kde ti bude vyhovovat a kde nebude nicemu prekazet. Dulezite je dodrzet rozumny prurez vedeni a pojistku. Se spravnym jistenim se nemusis niceho bat. Hodne lidi co nema o elektrice tuseni zacne radit ve svazcich se stipackama a cokoladou. Kdyz to das na baterku budes mit stavu stale a navic se nemusis poustet do radeni ve stavajicim rozvodu.

To, ze vyrobce na motorku za pul mega neda zasuvku je az neuveritelne.
Ted jsem kupoval pritulkyni maleho skutra od Aprilie. Skutros za par kacek ma a ted se podrz: vsude tenke pancerove hadicky, 2 zasuvky !!, ukazatel teploty motoru, oleje, vzduchu, atd. Skoro nechapu, jak si Honda na sve vlajkove lodi muze dovolit tak na nas sr.. :-(
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

Re: Zasuvka na zapalovac,navigaciu

Příspěvek  Andy333 za 05.07.10 7:15

Bart napsal:Mam STcko zatim chvilku a plasty jeste nebyly dole, tedy vlastne byly, ale v servisu po nehode. Jezdim zatim stale vic na Varaderu, nejak si na STcko nemuzu zvyknout. Snad ti pomuzu, jako elektrikar :-)
Dej zasuvku kam te napadne, kde ti bude vyhovovat a kde nebude nicemu prekazet. Dulezite je dodrzet rozumny prurez vedeni a pojistku. Se spravnym jistenim se nemusis niceho bat. Hodne lidi co nema o elektrice tuseni zacne radit ve svazcich se stipackama a cokoladou. Kdyz to das na baterku budes mit stavu stale a navic se nemusis poustet do radeni ve stavajicim rozvodu.

To, ze vyrobce na motorku za pul mega neda zasuvku je az neuveritelne.
Ted jsem kupoval pritulkyni maleho skutra od Aprilie. Skutros za par kacek ma a ted se podrz: vsude tenke pancerove hadicky, 2 zasuvky !!, ukazatel teploty motoru, oleje, vzduchu, atd. Skoro nechapu, jak si Honda na sve vlajkove lodi muze dovolit tak na nas sr.. :-(

BART-uplny suhlas.Ved ked vidim napriklad na LT-čku od Bawa čo všecko ma vo vybave až sa mi vlasy ježia.
No,plasty na strane od baterky musim dať dole kôli vedeniu kablov ale aj tak som to mal na plane dať to na priamo,nemusim zapinať klučiky.No,elektrikar som neni takže to preto vlastne nechcem davať ani na nejake kable.Tak,dik za reakciu.Ozaj,čo si robil z Panom ked je burany,moc je poriešeny? Šokovaný

Andy333

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Andy:

Příspěvek  Bart za 05.07.10 9:32

Uz je opraveny a vse nastesti hradila pojistovna z povinneho ruceni.
Ostuda je, ze me "sundal" motorkar co se mi tlacil na zada :-( Nastesti oba bez urazu.
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  amper za 21.09.11 0:16

Ja mám na ST-čku zásuvku v pravom kastlíku pod plynom, zasuniem zástrčku na navi zavriem kastlík a može aj pršať netečie mi do nej. Výhodou je, že tam može byť na nabíjačke aj mobil.

Nevýhoda je, že to mám spínané zapaľovaním (bolo už na moto ), preto sa to nedá využiť na prípadné nabitie batérie bez demontovania krytov.

Na Fazeri som mal zásuvku zvonku a tieklo mi do nej, ani by to nevadilo, ale keď bola v nej navi, tak to blblo, po kábliku sa dostávala do zásuvky voda čo by sa nemalo stať. Nedalo sa s tým robiť vobec nič, len sem tam vyčistiť od oxidácie.
amper

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 07. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Maverick za 21.09.11 6:36

amper napsal:Ja mám na ST-čku zásuvku v pravom kastlíku pod plynom, zasuniem zástrčku na navi zavriem kastlík a može aj pršať netečie mi do nej. Výhodou je, že tam može byť na nabíjačke aj mobil.

Nevýhoda je, že to mám spínané zapaľovaním (bolo už na moto ), preto sa to nedá využiť na prípadné nabitie batérie bez demontovania krytov.

Na Fazeri som mal zásuvku zvonku a tieklo mi do nej, ani by to nevadilo, ale keď bola v nej navi, tak to blblo, po kábliku sa dostávala do zásuvky voda čo by sa nemalo stať. Nedalo sa s tým robiť vobec nič, len sem tam vyčistiť od oxidácie.

Hm to je docela blby leda bys ji predelal na vodotesnou nebo ji vyvedl jinam tak aby voda nestikala po kabliku do zasuvky.Ja sam ji mam venku a to jeste pod topcasem je uplne obycejna,neni vodotesna a nemam nejmensi problem.Je faktem ze na navigaci ji nevyuziji,ale tu jsem dal klukovi ponevadz ja ji vubec nepotrebuji.
Maverick

Počet příspěvků : 304
Registrace od : 16. 10. 08

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miky za 25.01.12 12:15

Já jsem zásuvku vyřešil podobně jako amper, jen s tím rozdílem, že jsem ji dal do levého kastlíku aby se případně nabíjející telefon nemusel vyndavat a zůstal ,,pod zámkem". Navíc jsem ji napojil přímo od baterie na ,,stálý"proud.Druhou zásuvku mám v nerezové krabičce přímo mezi řidítky, která zároveň slouží jako držák navigace. Krabička má tak velký sklon, že i když leje jako z konve, tak se do ní voda nedostane.
ZÁSUVKY
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 57

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: