Rady a skusenosti z ST 1300

Goto down

Rady a skusenosti z ST 1300

Příspěvek  Andy333 za 02.05.10 9:21

Chlapi,zdar,som novy majitel a aj člen.Moto je rok vyroby 2003,bez ABS.Chcem sa opytať,ak teda môžem.Potrebujem poradiť,ak budem meniť chladiacu zmes,vypustiť ju vypustim ale ak budem nalievať novu,odvzdušnuje sa to samo?Ide tam myslim 3,7L.Takže 1:1 zriedim a dam tam Valvoline čo idu aj do aut.Vzduch. filter sa kde nachadza?Mam manual vo Francustine a vyzera to ako pod nadržou.No a to je otazka,je to problem zhodiť?Tu nadrž myslim.No a čo ma naiviac štve je,že mi teču predne vidle.To by mali byť semeringi.To si dam urobiť v nejakom dobrom servise aj z ventilmi a aj brzd. kvapalinou.Brzdovka tam predpokladam že môžem dať aj klasicku čo ide do aut,je to bez ABS.Mot.olej dam Castrol GPS 10W-40 polosyntetiku ak sa nemylim,ten mi odporučal aj člen od Vas.Plnu syntetiku hadam nie.Dakujem za rady a skusenosti novemu členovi.Cafte a budem skutočne vdačny za každu radu.
Ozaj,ked mi vypne sytič tak mam otačky pohybujuce sa len pri 500-600 otačiek.Chcel som to zdvihnuť tym bazmekom na pravej strane,take umele koliečko ale je to cele z plastu a ked som to chcel otočiť stale sa to vracalo naspäť,ako keby to pružilo.V čom by tam bol problem?Ma to isť skutočne ťažko alebo je to nejak zaistene.Dakujem.Na dnes tolko otaziek stači. Afro

Andy333

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Rady a skusenosti z ST 1300

Příspěvek  Andy333 za 05.05.10 18:40

Počuvajte.Zije tu niekto?Je to mrtve forum? Poškrábat se Bledý

Andy333

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Barko za 05.05.10 19:58

Zavolaj mi v piatok doobeda, dám ti CD so servisným manuálom. Idem na Oravu.
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Andy333 za 05.05.10 20:24

jj,len v piatok robim do 15:30.Ešte by bolo riešeni kedy pojdeš späť.Zajtra ti brnknem a dohodneme sa.Diik Díky Mrkající

Andy333

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: