Kam jezdit k doktorovi s ST Pan European 1300

Goto down

Kam jezdit k doktorovi s ST Pan European 1300

Příspěvek  Přemysl Paulenka za 21.03.10 10:10

Ahoj pánové

Chci se zeptat, máte oblíbený servis na ST, jde mi o to abych věděl, že můžu nechat motocykl v rukou které tento stroj dobře znají. Mám svoje ST docela rád a nerad bych ho dal do rukou bývalému opraváři zemědělských strojů.
Takže pokud znáte servis na moravě popřípadě vysočině kterému věříte, budu moc rád za info.

Díky Přemek

Přemysl Paulenka

Počet příspěvků : 5
Registrace od : 18. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Kam jezdit k doktorovi s ST Pan European 1300

Příspěvek  Bart za 21.03.10 10:43

... to budes muset "odtajnit" svuj rodny kraj, kvalitni servis v Bratislave asi uplne neocenis ... :-)
Bart

Počet příspěvků : 56
Registrace od : 08. 02. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Přemysl Paulenka za 21.03.10 10:58

Dobrá připomínka

Bydlím v Hevlíně, Jižní Morava : Bratislava není pro mě zas tak daleko.

Přemysl Paulenka

Počet příspěvků : 5
Registrace od : 18. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Guga za 21.03.10 11:19

Přemysl Paulenka napsal:Ahoj pánové

Chci se zeptat, máte oblíbený servis na ST, jde mi o to abych věděl, že můžu nechat motocykl v rukou které tento stroj dobře znají. Mám svoje ST docela rád a nerad bych ho dal do rukou bývalému opraváři zemědělských strojů.
Takže pokud znáte servis na moravě popřípadě vysočině kterému věříte, budu moc rád za info.

Díky Přemek

Hola!
Já se nejspíš přeorientuju na značkové servisy u nás na jihu Čech a to: 1) Honda Hodný anebo 2) www.msmotors.cz - servis závodníků rodiny Smržových
Guga

Počet příspěvků : 836
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 40

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Service:

Příspěvek  Bart za 21.03.10 11:28

Mam STcko 2 mesice, tak nebudu delat chytraka :-)
Pevne, ale doufam, ze service moc potrebovat nebude. Moje soucasne Varadero je verny stroj, povestne spolehlivosti znacky Honda. Leju do nej benzin, jednou za rok vymenim olej a obcas desticky. Obcas zrcatko ci blinkr po padu v lese :-)STcko snad bude stejne provozne nenarocny stroj.
Bart

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Guga za 21.03.10 18:06

Bart napsal:Mam STcko 2 mesice, tak nebudu delat chytraka :-)
Pevne, ale doufam, ze service moc potrebovat nebude. Moje soucasne Varadero je verny stroj, povestne spolehlivosti znacky Honda. Leju do nej benzin, jednou za rok vymenim olej a obcas desticky. Obcas zrcatko ci blinkr po padu v lese :-)STcko snad bude stejne provozne nenarocny stroj.

Chudák PAN! Poškrábat se
Bude padat v lese ... Smějící se Lol!
Asi mi pak na srazíku poradíš, jak s ním po lesních a šotolinových cestách Mrkající
Bude se mi to na Korsice hodit!
Guga

Návrat nahoru Goto down

Guga:

Příspěvek  Bart za 21.03.10 18:12

... jo,jo, pady se na tomto stroji asi zrovna moc nepestuji :-) Musim si nejak vetlouct do palice, ze tohle neni enduro a prizpusobit tomu styl jizdy ... :-)
Bude to tezke, na druhe strane uz me nebudou brnet po celodenni jizde vecer ruce, jako ze stavajiciho dvouvalce, tedy alespon doufam hi,hi,hi.

P.S. O STcku koluje mnoho bludu, ohledne jeho chovani v rychlostech od 160 vys. Precetl jsem vsechny recenze co jsem nasel a konecne pochopil, ze recenze jsou jen blaboly, aby bylo o cem psat. Dva jezdci v jednom testovani tvrdi naprosto opacna stanoviska. Ted to doufam konecne otestuji na vlastni kuzi a priznavam, ze jsem hodne, hodne, hodne zvedavy. Osobne neverim tomu, ze by Honda vypustila neco, co bude delat ve vyssich rychlostech nejake hrozne psi kusy.
Bart

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Guga za 21.03.10 19:34

Bart napsal:... jo,jo, pady se na tomto stroji asi zrovna moc nepestuji :-) Musim si nejak vetlouct do palice, ze tohle neni enduro a prizpusobit tomu styl jizdy ... :-)
Bude to tezke, na druhe strane uz me nebudou brnet po celodenni jizde vecer ruce, jako ze stavajiciho dvouvalce, tedy alespon doufam hi,hi,hi.

P.S. O STcku koluje mnoho bludu, ohledne jeho chovani v rychlostech od 160 vys. Precetl jsem vsechny recenze co jsem nasel a konecne pochopil, ze recenze jsou jen blaboly, aby bylo o cem psat. Dva jezdci v jednom testovani tvrdi naprosto opacna stanoviska. Ted to doufam konecne otestuji na vlastni kuzi a priznavam, ze jsem hodne, hodne, hodne zvedavy. Osobne neverim tomu, ze by Honda vypustila neco, co bude delat ve vyssich rychlostech nejake hrozne psi kusy.

To já četl o Golďasech, že mají ďasy - i recenze od majitelů, ale asi to nebude tak crazy, když je stále mají Lol!
I když americký technobike mě taky svou vizí láká do svých sítí!
Guga

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Maverick za 21.03.10 21:36

No ja jsem toho precetl dost a hlavne o ST1100 tam to opravdu pisi ze to dela.Priznam se ze drive jsem jezdil dost strelu s kluky na plastakach a verte ze jsem pod 160 km/h moc nesel.Ty psane priznaky se opravdu lehce projevily ,ale vyresilo to sundani kufru a hlavne TopCasu,pak byl klid.Paradox byl v tom ze jsem nejrychleji jezdil ve dvou a s nizsim plexi (asi turbulence).Dnes uz preferuji poklidnejsi jizdu a kochacku po okoli ( no asi starnu nebo jsem dostal rozum).
Maverick

Počet příspěvků : 304
Věk : 49

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Andy333 za 02.05.10 8:56

Chlapi.No a neni nejaky dobry ale fakt dobry servis tychto strojov tu niekde v okoli Olomouca,pripadne Frydka Mystka?Proste bližšie u našich hranic.Dik. Afro

Andy333

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  robert76 za 06.05.15 8:13

Zdravím Pánové,
jsem čerstvým majitelem ST 1300 ´02 a navazuji na dřívější dotaz na kvalitní - případný servis na Moravě (jsem z Jablunkova). Pokud máte dobré zkušenosti - pošlete prosím kontakt.
díkes moc :-)

robert76

Počet příspěvků : 9
Registrace od : 24. 02. 15
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Guga za 06.05.15 19:05

Guga

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Fous za 19.11.17 13:37

Jsem taktéž čerstvím majitelem ST1300r.v 04 a také hledám servis na Vysočině(Pelhřimov)dejte vědět jestli je někde v okolí.Díky
Fous

Registrace od : 04. 11. 17
Věk : 54

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jarkasarka za 24.11.17 11:09

Ahoj mám taky ST 1300 čerstvě -od léta, jsem z Humpolecka, servis se mi zatím jeví asi nejlíp Filipenský v Jihlavě, ale osobní zkušenost nemám.
Na jaře domluvíme pokec někde na pumpě co??

jarkasarka

Počet příspěvků : 2
Registrace od : 11. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Fous za 24.11.17 17:25

Hurá konečně někdo poblíž s pořádným kočárkem .Určitě se domluvíme a popř se můžeme sejít na svěcení v Pelhřimově.
Fous

Registrace od : 04. 11. 17
Věk : 54

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jarkasarka za 27.11.17 12:28

Jo jo kočár je to pořádnej, mám cca 2000km za sebou ještě si zvykám.Tak až bude kloudný počasí písni s.z domluvíme to.

jarkasarka

Počet příspěvků : 2
Registrace od : 11. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: