Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poslední respektivě předposlední jízda 2009

3 posters

Goto down

poslední respektivě předposlední jízda 2009 Empty poslední respektivě předposlední jízda 2009

Příspěvek  reverend66 29.11.09 22:54

Kamarádi, přátelé jedné stopy. Ještě dnes jsem se byl s partou projet na Kokořínsku a potom směr Trosky (to není muzeum BMW) Smějící se . CAMI sorry, to byl jen takový NMŽ (nevinný motorkářský žert).
Ještě nás čeká Štědrovečerní dopolední vyjížďka a potom už budu stříhat metr než bude jaro. S pozdravem Alexa Mirek Klidný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

poslední respektivě předposlední jízda 2009 Empty Re: poslední respektivě předposlední jízda 2009

Příspěvek  Cami 24.12.09 14:38

Já ti dám muzeum BMW Zlý, rozzuřený Plačící, smutný
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 49
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

poslední respektivě předposlední jízda 2009 Empty Re: poslední respektivě předposlední jízda 2009

Příspěvek  reverend66 10.01.10 10:17

Ahoj CAMI. Tak jsem si koupil ČMN a co tam nevidím. Motocykl značky BMW Mastodont a vedle ní stojí páníček v reflexní vestě podobný tobě. Vidím, že jste stejní blázni jako my. Jen s tím rozdílem, že vás bylo víc. My jsme byli jen dva. FOTO dodám. Ahoj M.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

poslední respektivě předposlední jízda 2009 Empty Re: poslední respektivě předposlední jízda 2009

Příspěvek  Admin 11.01.10 21:03

reverend66 napsal:Ahoj CAMI. Tak jsem si koupil ČMN a co tam nevidím. Motocykl značky BMW Mastodont a vedle ní stojí páníček v reflexní vestě podobný tobě. Vidím, že jste stejní blázni jako my. Jen s tím rozdílem, že vás bylo víc. My jsme byli jen dva. FOTO dodám. Ahoj M.
No ja taky koukal a videl Barona a ja jsem hned vedle v dolnim levem rohu pri vyjizdce s Chromaky na Namesti Svobody v Brne a jsem treti s Drakem na zadech.

Admin
Admin

Počet příspěvků : 35
Registrace od : 14. 10. 08

https://pan-european.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

poslední respektivě předposlední jízda 2009 Empty Re: poslední respektivě předposlední jízda 2009

Příspěvek  reverend66 12.01.10 11:57

Ahoj Mave. No jo já si nevšiml. Hledal jsem v tom shluku motorek nějakou Kawasaki s olbřímí postavou a neviděl jsem ji tam, tak jsem si řekl, že jsi asi nejel Smějící se Smějící se
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

poslední respektivě předposlední jízda 2009 Empty Re: poslední respektivě předposlední jízda 2009

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru