Nesvieti stretávacie svetlo

Goto down

Nesvieti stretávacie svetlo

Příspěvek  František za 15.10.17 19:02

Zdravím. Mám ST 1100 z roku 1990. Má na tachometri 135 000 km. Spravil som na ňom pár úprav, príp foto pridám neskôr. Teraz ale mám problém zo svetlom. Cestou z Brna domou do Martina prestalo svietiť stretávacie -tlmené svetlo. Nemám moc času, aby som hľadal chybu, ale žiarovka to nieje. Tú som skúšal meniť okamžite na prvej pumpe. Má toto samostatnú poistku? Zatiaľ som nehľadal a skúšam sa zatiaľ poradiť nech zbytočne nehľadám..
Dik za prípadné info.
S pozdravom František
František

Počet příspěvků : 8
Registrace od : 15. 10. 17

Návrat nahoru Goto down

Re: Nesvieti stretávacie svetlo

Příspěvek  Maverick za 16.10.17 0:23

Pojistky jsou u baterie,jinak má to relé a ještě by to mohlo být v přepínači.
Maverick

Počet příspěvků : 304
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 50

http://www.mavereick.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  František za 16.10.17 5:07

Dik Maverick za info. Aspoň mám trochu obraz, kadiaľ hľadať. Kedy to ale bude, to zatiaľ netuším. Pred jazdou bol u mňa kamarát s malým synom a ten mi lozil po motorke na stojane. Som nevedel či mi nejaký kábel nepotiahol a neprerušil. Cez deň som si to svetlo nevšimol, až keď sa stmievalo.
František

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bob za 14.11.17 19:24

Ahoj ještě pozor na st1100 máš ve světle dvě žárovky ale jen jedna svítí na potkávací světlo obě svítí jen na dálková. Tak musis vyzkoušet obě zarovky.
bob

Počet příspěvků : 120
Registrace od : 16. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  František za 14.11.17 23:18

Dik za ďalšie info. Je to na zaplakanie, ale ešte som sa k tomu nedostal. Žiarovka čo som menil na ceste mala dve vlákna a druhú ma nenapadlo vyberať. Ale mám ešte jeden tip od servisáka. Asi to môže byť aj prepínač dialkové-tlmené. Veď uvidím keď sa do toho pustím.
František

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  František za 14.04.18 19:08

Zdravím. Tak už som sa konečne k tomu dostal. Bola to tá druhá žiarovka. Tú som vtedy na ceste ani nevyberal, keďže tá prvá bola dvojvláknová. Načo sú obe dvojvláknové keď jedno svieti len diaľkovo? Teraz ešte spraviť nosič na kufor a hurá na cesty. Skúšal som zohnať originál, ale došiel mi len taký srandovný na 5 kg.
František

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Guga za 19.04.18 6:32

Ahoj.
Jedenáctky se dělaly jen s jednou potkávačkou, pokud si dobře vzpomínám. Spousta majitelů si to předělávalo na dvě H4 a byli max spokojeni. Ostatně třináctka to má již ve standartu Mrkající
Guga

Počet příspěvků : 836
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 40

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  František za 01.05.18 22:45

Ahoj. Tak nosič je hotový a mohol som si aj foto dať do profilu. Celá moto je trochu pomenená, lebo ten starý vzhľad sa mi nepáčil. /moto som kúpil schválne toto, teda ST 1100 kvôli motoru a výrobcovi. BMW 1150 RT ma sklamalo/. A je aj funkčnejší. Hlavne ten štít. Mal som taký aj na BMW 1150 RT a bol som spokojný, preto som ho aj sem osadil. Sedlo som musel nechať spraviť nové, lebo predošlý majiteľ bol dlháň a aby kolenami neopieral o kasňu, tak vyrezal tapacírung dozadu. Myslel že si sadne ďalej dozadu, ale asi nepomohlo. A moja polovička sedela len na pol zadku kvôli tomu. Teraz si pochvaluje.
František

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: