Přihlášení Moto

Goto down

Přihlášení Moto

Příspěvek  Remca za 05.12.16 17:35

Ahoj všichni.

Jsem novým majitelem ST 1100 r.v.00 ABS. Koupil jsem to jako individuální dovoz z Holanska. Šel jsem na dovozovou STK, kde mě nemile překvapilo že po mě chtějí výpis z Decra, případně papír s technickými údaji od oficiálního dovozce. Máte s tím někod zkušenosti, musí to opravdu být? Díky za každou radu.

Díky Martin.

Remca

Počet příspěvků : 4
Registrace od : 05. 12. 16

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihlášení Moto

Příspěvek  fesa64 za 02.03.17 18:33

Ahoj někdymám dojem , že na STK si jen díky DEKŘE mastí kapsu . . . Těch 1100 tady jezdí mraky , tak se mi nezdá , že by k ní neměli všecky údaje . . . zkus si zajít na jinou STK .Nebo pošli tel , poplkáme . . ahoj fesa

fesa64

Počet příspěvků : 313
Registrace od : 27. 02. 13
Věk : 54

http://fesa64@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Remca za 07.03.17 9:50

Tak bohužel již zaplaceno za výpis DEKRA 2200,-. Ptal jsem se na několika STK a bohužel model ABS-TCS se oficiálně do ČR nikdy nedovážel a proto je nutné dodat pro přihlášení ten výpis. Prý nemohou čerpat info z ostaních moto a musí to být v nějaké oficiální databázi, kde jsou data jen pro moto, která byla oficiálně dovážena do ČR. Jestli jde nějak obejít netuším mě se to nepovedlo ;-). No nevad hlavně že mám SPZ a až dokončím servis tak snad už konečně vyjedu.

Remca

Počet příspěvků : 4
Registrace od : 05. 12. 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  fesa64 za 07.03.17 19:47

No jooo , já jsem to jen soudil podle toho , že mám Yamahu GTS 1000 a když jsem řihlašoval 1 , tak vše OK druhou - u ž chtěli DECRU , třetí Decru také zkoušeli a, když si vzpoměli - po připomenutí , tak vše OK . . . Šokovaný

fesa64

Počet příspěvků : 313
Registrace od : 27. 02. 13
Věk : 54

http://fesa64@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: