Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

boty a řazení

2 posters

Goto down

boty a řazení Empty boty a řazení

Příspěvek  Lea. 26.09.16 20:05

Zdravím tímto všechny aspoň přes monitor, když jsme nebyli na srazu, neb jsme cestovali po Evropě (jako obvykle na podzim).
Jak napověděl název tématu, ráda bych Vaši radu. Moje staré dobré kožené botičky mají za sebou sedm sezón ježdění a je to na nich hodně znát. Řekla jsem si , že nastal čas pořídit si nové. Jenže jaké? V těchto jsem začínala na choperu, takže něco na Pana, no a taky aby ladily s oblečením (jsem ženská, tak to trochu řeším) Smějící se Známý (taky motorkář) mi poradil: kupi si Sidiny, jsou super, a dost bezpečné... no tak proč ne, stejně se mi ostatní ( a že jsem jich viděla hodně) moc nelíbily a tyto (ještě k tomu červenočerné).... no prostě nebudu to rozvádět... mám boty značky Sidi. Problém je ten, že mi nejde řadit. Dolů ano, ale nahoru to jde všelijak. Nevejde se mi bota mezi stupačku a řadičku. Ta kožená ano. takže prosím o radu..... přece nemám tlapu větší než vy chlapi (mimochodem mám 38)... tak jak to kruci děláte, že se vám tam ta bota vejde. Čekám na vaše odpovědi, jinak jsem odsouzena jezdit ve starých kožených a mé krásné nové budou ležet ve skříni Proč?!


Děkuji předem
Vaše Lea


PS: Zítra odjíždím do Rakouska ve starých Wheelie Wheelie
Lea.
Lea.

Počet příspěvků : 21
Registrace od : 20. 04. 12
Věk : 54
Bydliště : Bystřice pod Hostýnem

Návrat nahoru Goto down

boty a řazení Empty Re: boty a řazení

Příspěvek  TiborTeam 11.10.16 10:31

Nikdo nic ? Tak přidám alespoň moje minimum Velmi šťastný
Taky jezdím v botech po choppru a předek těch bot je jak bagančata Velmi šťastný
Řešení je u všech motorek stejné , si myslím ... seřízení řadící páky Upozornění
Tak šup , lehnout pod motorku, podívat se na páčku kam vede, budou u přepákování matičky z obou stran. Bacha, každá se šroubuje na jinou stranu Upozornění Upozornění
Trošku s tím pošroubovat, ať se páčka zvedne cca o 0.5-1 cm a vyzkoušet ...

Snad jsem trošku pomohl Píši si
TiborTeam
TiborTeam

Počet příspěvků : 106
Registrace od : 03. 10. 14
Věk : 55
Bydliště : Skřipov & Nové Zámky

http://www.tiborteam.eu

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru