Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zimní údržba a výměny

Goto down

zimní údržba a výměny Empty zimní údržba a výměny

Příspěvek  Duduk 18.09.16 10:44

Nazdar chlapíci! Koukal jsem a četl, hledat se snažil, ale informace, po kterých prahnu, nenašel... Podle data příspěvků už jste asi všichni přesedlali na 1300, což vám sice přeji, ale sám nehodlám svojí Panenku 1100 ani půjčit, natož vyměnit, tak pěkně prosím, smutně koukám, pište raďte,o zkušenosti se dělte, jsem jedno velké ucho/oko. Sezona nám bude pomalu končit - sakra, bylo to fakt krátké- a je třeba myslet na údržbu. Ač věkem spíše pamětník, v tomto směru jsem nováček a zajímá mě naprosto všechno - na co se zaměřit, co všechno vyměnit a zkontrolovat, jak motorku zazimovat (do podkroví po "točitých" schodech jí opravdu nedostanu, takže zimovat bude v chladné garáži Plačící, smutný ), kde a jaké díly a náplně nejlépe nakoupit (oleje, filtry, destičky, pneumatiky, ...), zkušenosti, rady, postřehy,... Manuál sice mám, ale není nad praktické zkušenosti. Předem vám všem moc a moc děkuji a mraky krásných kilometrů na mazlících bez nehody přeji - DUDUK
Duduk
Duduk

Počet příspěvků : 11
Registrace od : 17. 04. 16
Bydliště : Český Krumlov/Linz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru