Pro nové členy!

Goto down

Pro nové členy!

Příspěvek  Martin650 za 19.05.16 14:07

Toto téma je věnováno pro všechny, kteří se chtějí stát členy STOC Pan-European Czech&Slovak Republic.

Pokud se chcete stát právoplatnými členy tohoto klubu, je nutno to nejlépe zde (do tohoto tématu) nebo případně mně napsat. Je to z důvodu toho, abyste mohli být zařazeni do skupiny členů a mohli tak sledovat i témata, která nejsou veřejnosti přístupná, viz. Pouze pro členy.

Jestliže se i jakožto nováčci chcete zúčastňovat srazů, bylo by nejlepší Vás zařadit i do seznamu členů, který nebude nikde veřejně přístupný. Tento seznam existuje především z důvodu havárie či jiných problémů nastalých v průběhu srazu.

Uvádějte proto své jméno, příjmení, přezdívku, model motorky, adresu, telefonní kontakt na sebe a telefonní kontakt na osobu SOS (kdyby se něco stalo, aby se mělo dát komu vědět).

Zda-li budou nějaké připomínky, tak se klidně ptejte.

Admin

Počet příspěvků : 16
Registrace od : 24. 09. 15
Věk : 23

http://www.orlicti-jezdci.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Pro nové členy!

Příspěvek  Fous za 04.11.17 20:51

Díky za přijetí do klubu stál jsem se majitelem ST1300.Jinak Vladimír Kučera Fous Pelhřimov
Fous

Počet příspěvků : 10
Registrace od : 04. 11. 17
Věk : 54

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Pan - Bart za 08.06.18 23:38

Ahoj, díky za přijetí .. Jmenuji se Bart resp. Pan - Bart Mrkající Vlastním St 1300 Pan European a moc rád se spřátelím se stejně posedlými jako jsem já Velmi šťastný Jsem z Lipůvky okr. Blansko a můj tel. je 775199145 . svůj dopis pro představení se jsem zaslal jako odpověď na uvítací zprávu od Admina.. tak snad ji najdete Velmi šťastný
Pan - Bart

Počet příspěvků : 1
Registrace od : 08. 06. 18
Věk : 43

https://malirstvi-bartl.webnode.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: