Pan-European
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotky 3.setkani

+4
Icemanstbk
reverend66
Guga
Maverick
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Fotky 3.setkani - Stránka 2 Empty Re: Fotky 3.setkani

Příspěvek  reverend66 29.06.09 8:31

Nazdar Cami. Nebrouzdal jsi teď v pátek po Jesníkách. Měl jsem dojem, že jsem tě viděl v okolí Spálené-Ptáčník-Heřmanovice. Klidný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Fotky 3.setkani - Stránka 2 Empty Re: Fotky 3.setkani

Příspěvek  reverend66 29.06.09 8:39

Teď jsem prohlédl to video. Teda Cami s takovým mamutem se nebojíš ve městě předjíždět, když máš v protisměru auta (autobus). Ty jsi pěknej střelec. Asi už máš to báwko v rukách Šokovaný
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 254
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 58
Bydliště : Litoměřice

Návrat nahoru Goto down

Fotky 3.setkani - Stránka 2 Empty Re: Fotky 3.setkani

Příspěvek  Cami 29.06.09 19:01

reverend66 napsal:Teď jsem prohlédl to video. Teda Cami s takovým mamutem se nebojíš ve městě předjíždět, když máš v protisměru auta (autobus). Ty jsi pěknej střelec. Asi už máš to báwko v rukách Šokovaný
Bouželjsem vyjel až v sobotu na větší vyjíždku tak jsi musel vidět mého dvojníka,jinak já jezdím pouze v zelené vestě,jel jsem pouze v sobotu na školení do Bruntálu a pak jsem jel směr Skřítek a pak zpět.Jinak k tomu videu já jezdím slušně a navíc já si nepomůžu ti řidiči mi sami uhýbajía v rukách to moc nemám ted jak jsem jel na Skřítek tak jsem škrtl levou nohou o zem a jelikož mám mírně(dost) sjetou gumu tak jak začlo pršet jsem to málem neustál,mněl bych ji vymněnit,ale nejsou chechtáčky,je krize Mrkající
Cami
Cami

Počet příspěvků : 213
Registrace od : 25. 05. 09
Věk : 48
Bydliště : Třemešná ve Slezsku

http://cami-cz.rajce.idnes.cz/

Návrat nahoru Goto down

Fotky 3.setkani - Stránka 2 Empty Re: Fotky 3.setkani

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru