Navrh na 11.setkani Pan-European

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 6 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  fesa64 za 28.05.13 20:09

jo jo , my tak e e e e . . . berem saně a koně moje hyje e ee e

fesa64

Počet příspěvků : 313
Registrace od : 27. 02. 13
Věk : 55

http://fesa64@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 6 Empty Re: Navrh na 11.setkani Pan-European

Příspěvek  jpb za 28.05.13 22:11

JUROPE1608 napsal:
jpb napsal:Dotaz na západočeskou až severočeskou enklávu : kdy vyrážíte v pátek do deště ?
Velmi šťastný

Ahoj. My vyrazíme asi kolem 10,00 hod. Vzhledem k předpovědi zvažuji jet přes D po dálnici na Drážďany, Pirna, Hřensko. Je to sice o 50 km delší, ale lepší cesta a v tom dešti výhodnější varianta. Co ty na to. Jak to plánujete vy?

Ahoj, my nemáme v pátek dovolenou a můžeme vyjet nejdříve okolo 3 hodiny. Trasu asi vybere srážkový radar, pokud nabídne nějaké sušší možnosti ...
jpb
jpb

Počet příspěvků : 38
Registrace od : 09. 12. 09

http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=48172

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  lavon za 28.05.13 23:14

Dotaz na jižní enklávu-nepojedete zase okolo jako do Kostelce a nedáme kolonu?Pokud pojedu,nějak se mi to komplikuje,tak vyjedu ve 13 hod!

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 6 Signat10
lavon
lavon

Počet příspěvků : 214
Registrace od : 21. 10. 08
Věk : 51

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Barko za 28.05.13 23:39

Nóóó tak to je dilema. Vzhľadom na počasie my s Cetim a s ľadvinkami vyrážame už vo štvrtok a to chceme ísť ešte na Ještěd. Nemáte niekto snehové správy Smějící se Smějící se Smějící se . Asi použijeme aj my meteoradar. A potom že BMW je vzduchom chladené, veď mne ho vždy chladí voda Šokovaný Ďábelský Smějící se Polekaný ....
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Guga za 29.05.13 5:46

Zdravím ve spolek.
Vyrážím dopoledne, jak mne holky pustí Smějící se ; beru to "zkratkou" přes známého z Prahy-Sobín a pak se budu dle počasí klonit k variantě brod přes dálnici a směr Mělník zřejmě. Dotazy ohledně počasí, zkuste vyřešit na těchto stránkách, mají dost slušné skóre se trefit Mrkající (průběžné změny do svých výpočtů započítávají vcelku hned, takže s nimi mám jen ty nej zkušenosti).
Doufám, že se opět s vámi všemi setkám a užijeme si krásný víkend Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 41

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vodouch 1100 za 29.05.13 23:11

Ahoj,
tak nevím, zda jsem na správném fóru ?
Čtu tady - cesta dle meteoradaru, cesta po dálnici výhodnější, strach z deště ..... ???
Lidi, "pán" je přeci na cestování .....
Já když někam jedu, tak si chci každou cestu užít. Déšť je sice nepříjemný a jede se pomoleji,
ale máme oblečení ...

Já pojedu z Tábora na Benešov a na Jirny, kde se sejdu s bráchou. No a pak na Neratovice, Mělník a
po "motorkářské" silnici na Dubou a dále na sever ....
Je třeba si každou cestu vychutnat.

Nevím přesně kdy vyjedu - podle toho jak se Eva urve z práce. Předpokládám mezi druhou až třetí
hodinou z Tábora.
Když by to někomu vycházelo podobně, tak mi zavolejte a můžeme jet společně.

Standa
tel: 602 163 078
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Počet příspěvků : 233
Registrace od : 22. 05. 11
Věk : 54

http://Stanislav.Vodicka@seznam.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  JUROPE1608 za 30.05.13 8:09

Ne Pokud má někdo rád tříhodinovou sprchu, tak mu to neberu, jeho věc. Já mám raději Sluníčko To znamená , že se chci co nejrychleji přes tu vodu přepravit na místo určení a třeba při tom i vynechat naše krásné silnice bez jediné díry a záplaty. Toto užívání si, rád oželím. Velmi šťastný Velmi šťastný
Přeji všem šťastnou cestu. Jo a nezapoměňte si to užít!!!! Polekaný Polekaný

JUROPE1608

Počet příspěvků : 368
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  fesa64 za 30.05.13 8:31

No , pokud koukám na předpověď , je to chlív , ale i to se dá překousnout a bude to další testík bezporuchových PÁNU . . .
Já se na setkání těšil , ale nevím nevím , jestli mě moje Sluníčko sluníčko Sluníčko nezláká na velikou rod. oslavičku bo 1.6. - na den dětí ma zas o rok víc . . . . (fčil není doma , říkala mi , že to nemám vykecat . . . proto to jen píšu . . . .) tak všem přejí šťastnou cestu a co nejmíň deště . . . jo a kdyby jste jeli kolem , tak zavolejte . . . Mrkající Smějící se Jazyk

fesa64

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jpb za 30.05.13 9:09

Vodouch 1100 napsal:Ahoj,
tak nevím, zda jsem na správném fóru ?
Čtu tady - cesta dle meteoradaru, cesta po dálnici výhodnější, strach z deště ..... ???
Lidi, "pán" je přeci na cestování .....
Já když někam jedu, tak si chci každou cestu užít. Déšť je sice nepříjemný a jede se pomoleji,
ale máme oblečení ...

Já pojedu z Tábora na Benešov a na Jirny, kde se sejdu s bráchou. No a pak na Neratovice, Mělník a
po "motorkářské" silnici na Dubou a dále na sever ....
Je třeba si každou cestu vychutnat.

Nevím přesně kdy vyjedu - podle toho jak se Eva urve z práce. Předpokládám mezi druhou až třetí
hodinou z Tábora.
Když by to někomu vycházelo podobně, tak mi zavolejte a můžeme jet společně.

Standa
tel: 602 163 078

Ahoj Stando,
já osobně si nejvíc užívám v náklonu, všechny ostatní kilometry jsou jen "DPH" za to, než dojedu k zatáčce.
Jistě také jezdím "kochačku", ale déšť a díry v silnici změní "kochačku" v dopravu.
Také jsem již pochopil Tvoji přezdívku Mrkající
jpb
jpb

Registrace od : 09. 12. 09

http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=48172

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  fesa64 za 30.05.13 16:21

Volal jsem do Doubic . . .. . a hurá . . . tak i v Doubicích celej den prší . doufal jsem , že překvapí . . . Mrkající Zmatený Zlý, rozzuřený Pošklebující Šokovaný

fesa64

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Barko za 30.05.13 17:24

fesa64 napsal:Volal jsem do Doubic . . .. . a hurá . . . tak i v Doubicích celej den prší . doufal jsem , že překvapí . . . Mrkající Zmatený Zlý, rozzuřený Pošklebující Šokovaný

A..? Bolo aj horšie. Zajtra sa vidíme Díky .
Barko
Barko

Počet příspěvků : 163
Registrace od : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  stevo za 30.05.13 18:10

Tak sme sa tešili ,ale to počasie Polekaný stále zvažujeme. A bude tam vlastne niekto? Šokovaný Šokovaný Šokovaný

stevo

Počet příspěvků : 21
Registrace od : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vodouch 1100 za 30.05.13 18:11

Ale já taky nerad jezdím v dešti, ale nebojím se ho.
Trochu jsme vloni napodzim z Gugou trénovali celodenní jízdu
v dešti - no a dá se to - ale kochačka to moc není.
A svému jménu také nemůžu dělat ostudu.

A co se týká těch českých silnic, tak jsem nedávno četl,
že je máme na jedničku ..... jen se nedoporučuje zařadit dvojku a
ostatní rychlosti.

Standa
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tašan za 30.05.13 20:58

Škoda Smutný tak sme sa tešili. Aj s počasím Zlý, rozzuřený
Tá cesta tá by sa dala, ale potom v sobotu ležať na hoteli ? Čo sa to tam na vás rúti za pohroma ? My s Olovetrom to vzdávame. Tak niekedy nabudúce. Čauko.

tašan

Registrace od : 24. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Guga za 30.05.13 21:13

Ják ležet na posteli?! Vstávat a svištit po okolí, co nám Mikinovec nachystal se musí sníst!!! Krom toho! Camil nepřijede a to se musí v jídle na kvantitě projevit Smějící se
Camile, nic ve zlém, jsem rád, že jsi se "zbavil" Varánka a už šetříš na LT Lol!
Guga
Guga

Počet příspěvků : 838
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 41

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tomasheq za 30.05.13 21:49

panove, tak 7,30 nejdyl pojedu z jihlavy, pojedu tak 100-110 celou cestu obec neobec, ale i tak pocitam ze budu u vas na desitku....tu vyjizdku chci kazdopadne stihnout, ale budu jeste dotankovavat, jak to provedeme?
tomasheq
tomasheq

Počet příspěvků : 32
Registrace od : 27. 12. 12
Věk : 33

http://www.czhair.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  stevo za 31.05.13 10:22

Tak i my sme to vzdaly, došli sme do Hodonína a tam sme sa otočili dom,nedalo sa zima a dážd Smutný . Pozdravujeme a a snad nekdy na dalšom sraze sa vidíme.

stevo

Počet příspěvků : 21
Registrace od : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  reverend66 za 31.05.13 12:53

Teď jsem přijel z Ústí nad Labem, kde jsem měl motku v servisu a i když je to jen 30 kiláků vzal jsem si nepromok. Hnusnej vytrvalej déšť. Tfuj tajksl Velebnosti. Ještě že to máme za bukem. Ve čtyř odpo vyrážíme, předpokládaný příjezd kolem páté.
reverend66
reverend66

Počet příspěvků : 230
Registrace od : 23. 10. 08
Věk : 53

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  lavon za 31.05.13 17:32

Už jsem tu a slunečno!Nechápu,ani jednou nezmoknul Díky
lavon
lavon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  lavon za 02.06.13 14:50

Už jsem doma,tady povodně a několikrát projížděl vodou,co přetékala z polí či luk a to dost!Na dálnici z Prahy před sjezdem na Benešov,průtrž až domů,teď mrholi Poškrábat se
lavon
lavon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  breta za 02.06.13 15:26

Ahoj,
tak jsme s Evou dojeli v pořádku domů. Pár dešťů a průtrží jsme cestou potkali.
Něco malinko fotek zde.
Čau Břeťa a Eva
breta
breta

Počet příspěvků : 12
Registrace od : 01. 09. 10

http://www.motorkari-cr.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vodouch 1100 za 02.06.13 15:38

Ahoj,
tak také hlásíme návrat v pořádku domů.
Po Prágl celkem pohoda bez deště, jen někde trochu nečistot na cestě.
Od Práglu po Tábor - dá se říct, že to byla průtrž mračen.
Vzhledem ke svému jménu jsem si cestu opravdu užil.
Teď už jen pijeme grog a vzpomínáme.
Bylo to perfektní. Díky Mikymu za skvělou organizaci !!!
Standa + Eva
Vodouch 1100
Vodouch 1100

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  JUROPE1608 za 02.06.13 15:47

Rovněž i my hlásíme návrat. S několika přestávkama kvůli vychřici a popadaným stromům přes cestu celkem dobrá sprcha po celou cestu. Vodouch by byl ve svém živlu, zvláště ke konci cestu, to už měly ty srač.... i háčky.
Mikymu díky za perfekt organizaci a zase někdy ahoj. Díky

JUROPE1608

Počet příspěvků : 368
Registrace od : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miky za 02.06.13 15:58

Tak jsme také v pořádku doma, jelo se nám dobře, bo do plechovky nám nepršelo Rozpačitý Fakt bych jel na Panu, ale ty bedny na večerní diskotéku bych do něj fakt nenacpal ! Velmi šťastný
Jinak chci poděkovat všem, které neodradilo to hnusný počasí a do Doubice dojeli. Na to počasí byla účast fakt neskutečná !!
Takže ještě jednou díky za účast a bezva společnost a těším se na podzim ve Varech. Jen musíme doufat, že nám tam v září nebude padat sníh, když to klííííma dělá takovou rotyku !! Velmi šťastný

Jinak prosím všechny kteří budou dávat sem na fórum fotky ze srazu, aby je dávali rovnou do FOTOGALERIE, kde jsem k tomu založil nové téma. Budem to tam mít pěkně pohromadě. Díky !!
Je to tady : http://pan-european.forumczech.com/t309-11-setkani-pan-european-doubice#2641
Miky
Miky

Počet příspěvků : 186
Registrace od : 11. 08. 11
Věk : 58

http://www.pneuneu.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrh na 11.setkani Pan-European - Stránka 6 Empty Hlášení :-)

Příspěvek  Věrka za 02.06.13 16:00

Ahojda - my měli cestu celkem v pohodě - když nepočítáme déšť skoro do Hradce...ale tam se rozjasnilo a doma nás čekalo 19,5 st. a slunce ! Neuvěřitelné !!!Ovšem...to než jsme zjistili, že od 02,00 hodin ráno je zde masakr - nejvyšší stupeň pohotovosti a povodeň....tak přejeme všem v ohrožení ať to přižijí bez újmy na čemkoliv....
Věrka
Věrka

Počet příspěvků : 188
Registrace od : 07. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra: