Příchytky plastů

Goto down

Příchytky plastů

Příspěvek  v.l.a.d.e.k za 01.10.10 7:42

Kupoval jsem teď, nevím, jak to přesně pojmenovat, takový ty plastový zacvakávací či vycvakávací plastový držáčky plastů. Jeden za 36,-Kč, druhý za 78,-Kč. Laicky by za ty mrchy člověk dal tak pětikačku Velmi šťastný Jasně, neláme se to každý den, není to závratná investice, není moc co řešit. Servisák mi tvrdil, že na své motorce (má něco jinýho než ST) to nahrazuje šroubem a matkou. Máte někdo podobné řešení - funkční a ještě k tomu dobře vypadající. Jen pro zajímavost, chápu, že zde není opravdu moc co řešit Úsměv
v.l.a.d.e.k

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 25. 09. 10
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Re: Příchytky plastů

Příspěvek  Guga za 04.10.10 18:14

v.l.a.d.e.k napsal:Kupoval jsem teď, nevím, jak to přesně pojmenovat, takový ty plastový zacvakávací či vycvakávací plastový držáčky plastů. Jeden za 36,-Kč, druhý za 78,-Kč. Laicky by za ty mrchy člověk dal tak pětikačku Velmi šťastný Jasně, neláme se to každý den, není to závratná investice, není moc co řešit. Servisák mi tvrdil, že na své motorce (má něco jinýho než ST) to nahrazuje šroubem a matkou. Máte někdo podobné řešení - funkční a ještě k tomu dobře vypadající. Jen pro zajímavost, chápu, že zde není opravdu moc co řešit Úsměv

Tos kupoval u dealera Hondy?
Mám totiž stejnej problém Oči v sloup
A to nemluvím o dalších chybějících šroubcích Smutný

Guga

Počet příspěvků : 836
Registrace od : 16. 10. 08
Věk : 40

http://www.pan-european.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  v.l.a.d.e.k za 04.10.10 21:46

Ano, u dealera Hondy v Liberci. zajímaly by mě i jiný alternativy, pokud existují. Má někdo takovou zkušenost?? Nápad
v.l.a.d.e.k

Počet příspěvků : 41
Registrace od : 25. 09. 10
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: